Skip to Main Content
30.05. Littoisten koulu :: Turku-Rastit 2012
Ohje
30.05. Littoisten koulu
6 Km (6.1)
86
Väliajat (WinSplits)
2 Km (1.9)
52
3 Km (3.0)
103
4 Km (4.1)
133
Kaikki sarjat
374
Firmatulokset
92
Turku-Rastit 2012
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
24.10. Ilpoisten koulu
17.10. Urheilutalo
10.10. Ruissalo
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
6 Km (6.1)
2 Km (1.9)
3 Km (3.0)
4 Km (4.1)
Kaikki sarjat
Väliajat
Osallistujia: 86
Hyväksytty: 75
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 5
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
Pist
/km
1
Puustinen Terho
Ex-legends
52:53
1
4
8:40
2
Bister Reijo
TuMe
53:56
+1:03
7
8:50
3
Toivola Aleksi
Kemiön Kiilat
55:26
+2:33
4
9:05
4
Suominen Petteri
Luontoinfo
55:49
+2:56
7
3
9:09
5
Hanhela Veli-Matti
Kaarinan Kaupunki
57:18
+4:25
1
2
9:23
6
Karttila Jussi
Ineo
58:41
+5:48
1
1
9:37
7
Erkkilä Vesa
Solar Simulator
59:19
+6:26
3
1
9:43
8
N.N.
59:51
+6:58
4
1
9:48
9
Hintukainen Keijo
Team=D
1:00:24
+7:31
7
1
9:54
10
Lehtinen Marko
1:00:52
+7:59
3
9:58
11
Ilmarinen Markus
DELTA
1:01:36
+8:43
7
10:05
12
Aaltonen Tommi
1:02:45
+9:52
1
10:17
13
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:03:14
+10:21
7
10:21
14
Matilainen Juha
LS-37
1:03:50
+10:57
2
10:27
15
Hoffman Linus
Yleisradio
1:04:47
+11:54
2
1
10:37
16
Houttu Jussi
1:05:08
+12:15
9
10:40
17
Muhonen Arto
M&V
1:05:19
+12:26
7
1
10:42
18
Jokinen Matti
Sonera
1:05:42
+12:49
4
1
10:46
19
Koskenvuo Juha
Team Telkät
1:05:45
+12:52
1
1
10:46
20
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:08:09
+15:16
7
1
11:10
21
Meri Jasu
Functio Laesa
1:08:30
+15:37
4
1
11:13
22
Korhonen Aki
MTB-Turku
1:08:37
+15:44
5
1
11:14
23
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
1:10:24
+17:31
9
1
11:32
24
Hyyppä Juho
Turun yliopisto
1:10:43
+17:50
3
1
11:35
25
Aaltonen Antti
MS Parma
1:11:04
+18:11
1
11:39
26
Rahkonen Lasse
Kemiön Kiilat
1:11:15
+18:22
1
11:40
27
Malmi Pekka
Turun yliopisto
1:11:56
+19:03
7
1
11:47
28
Alinikula Jani
Turun Latu
1:12:13
+19:20
8
1
11:50
29
Lindström Petri
Jokikylän Pojat
1:13:07
+20:14
1
1
11:59
30
Virta Ismo
1:14:37
+21:44
8
12:13
31
Hirvonen Petteri
Hirvonen Oy
1:14:51
+21:58
3
1
12:16
32
Soukka Tero
Turun yliopisto
1:15:37
+22:44
2
1
12:23
33
Itkonen Arto
TuS
1:16:19
+23:26
3
12:30
34
Räbb Rainer
Aktia Henkivakuutus
1:16:29
+23:36
1
1
12:32
35
Oksa Timo
Solar Simulator
1:16:52
+23:59
9
1
12:36
36
Enegren Marcus
Solf IK
1:17:32
+24:39
2
12:42
37
Kutila Mika-Petteri
Turun Sinikotkat
1:19:31
+26:38
4
1
13:02
38
Virolainen Jari
Functio Laesa
1:19:47
+26:54
6
1
13:04
39
Laitinen Pertti
1:20:52
+27:59
4
13:15
40
Gustafsson Toni
Affecto
1:21:42
+28:49
8
1
13:23
41
Luukka Heikki
HirvHe
1:21:44
+28:51
7
13:23
42
Hollmen Iiro
1:22:36
+29:43
1
13:32
43
Saario Jukka
-
1:22:40
+29:47
4
1
13:33
44
Vainio Kari
TuMe
1:22:41
+29:48
5
13:33
45
Silta-aho Pentti
1:24:01
+31:08
9
13:46
46
Saetalu Daisi
1:24:28
+31:35
2
13:50
47
Lukkarinen Heikki
Team Telkät
1:24:41
+31:48
2
1
13:52
48
Louhi Katri
TuS
1:24:42
+31:49
5
13:53
49
Valkonen Sanna
TuS
1:24:44
+31:51
5
13:53
50
Honkasalo Petri
VSMAAK
1:26:04
+33:11
5
1
14:06
51
Mänty Pekka
HirvHe
1:26:09
+33:16
8
14:07
52
Saari Irmeli
Veritas
1:26:21
+33:28
5
1
14:09
53
Virtanen Kari
NaSU
1:27:23
+34:30
9
1
14:19
54
Äijö Antti
1:27:36
+34:43
2
14:21
55
Laine Matti
MS-52
1:27:59
+35:06
9
14:25
56
Kärki Tomi
Luiskaotsat (TY)
1:28:07
+35:14
1
1
14:26
57
Ahde Henri
1:28:15
+35:22
7
14:28
58
Huhtala Ismo
Elomatic
1:28:29
+35:36
8
1
14:30
59
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
1:29:34
+36:41
8
1
14:40
60
Mietinen Jaana
TuS
1:30:34
+37:41
7
14:50
61
Brummer Tuomas
Sienet
1:31:12
+38:19
5
1
14:57
62
Aarnio Seppo
Turun Latu
1:31:14
+38:21
9
1
14:57
63
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:31:52
+38:59
6
1
15:03
64
Hyle Jouko
1:32:18
+39:25
5
15:07
65
Sten Viktor
1:32:37
+39:44
1
15:10
65
Wahrman Niklas
1:32:37
+39:44
1
15:10
67
Alatalo Timo
AIRIX
1:34:02
+41:09
4
1
15:24
68
Toivio Matti
1:35:11
+42:18
3
15:36
69
Pöyhönen Taru
1:37:53
+45:00
4
16:02
70
Poutanen Jussi
Icopal
1:38:43
+45:50
8
1
16:10
71
Saario Jenni
1:40:00
+47:07
5
16:23
72
Aaltonen Rami
-
1:45:10
+52:17
4
1
17:14
73
Hintukainen Taija
TuS
1:45:46
+52:53
6
17:20
74
Warinowski Milko
1:58:20
+1:05:27
4
19:23
75
Siira Jarkko
2:07:11
+1:14:18
3
20:50
Pakarinen Heino
SK IHALA
Leima puuttuu
1
1
Rapo Pekka
Fortum
Leima puuttuu
8
1
Leimu Marko
Leima puuttuu
7
Ellonen Antti
Functio Laesa
Leima puuttuu
3
1
Koskinen Petri
Maanmittauslaitos
Leima puuttuu
4
1
Hakkarainen Paula
Leima puuttuu
2
Siltanen Riitta
SOS
Ei aikaa
3
1
Karjalainen Ossi
Ei aikaa
5
Kahilainen Juha
Teliasonera
Ei aikaa
1
1
Sainio Juha
Turun yliopisto
Ei aikaa
1
1
Viiri J
HirvHe
Ei aikaa
1
Column Actions
Haku