Skip to Main Content
23.02. Nummenpakan koulu, Nummen yksikkö, Turku :: TalviRastit 2018-2019
Ohje
23.02. Nummenpakan koulu, Nummen yksikkö, Turku
2 km (1,9 km)
20
3 km (3,2 km)
37
4 km (4,5 km)
48
6 km (6,2 km)
42
Kaikki sarjat
147
Lehdistötulokset
XML -tulokset
TalviRastit 2018-2019
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.03. Turun Lyseo, Turku
16.03. Artukainen, Turku
09.03. Oriketo, Vianor, Turku
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Turku-Rastit alkavat 3.4
2019 Turku-Rastit alkavat 3.4. Katariinanlaaksosta. Siirry kalenteriin yläpalkin "Vaihda kalenteria" -painikkeella.
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 147
Hyväksytty: 141
Leima puuttuu: 2
Keskeytti: 3
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km
Haapala Sofia
Keskeytti
1
12:58:46
6 km
42
Simolin Pentti
1:41:16
+1:04:35
11
16:20
12:55:50
6 km
39
Huurre Jyri
1:07:10
+30:29
3
10:50
12:51:03
4 km
7
Välke Olli
36:42
+4:40
7
8:09
12:49:58
3 km
3
Huhtala Maija
30:42
+2:20
3
9:36
12:44:24
3 km
34
Hyytiäinen Reijo
50:31
+22:09
14
15:47
12:42:50
4 km
40
Haajanen Ulrika
56:51
+24:49
1
12:38
12:42:11
3 km
33
Junnila Ville
50:02
+21:40
1
15:38
12:41:31
4 km
5
Rahkola Ella-Noora
36:00
+3:58
3
8:00
12:39:44
3 km
12
Jalonen Samuel
37:51
+9:29
3
11:50
12:39:33
6 km
14
Rintala Rami
Luontoinfo
48:44
+12:03
6
7:52
12:39:19
2 km
4
Välke Emmi
25:31
+9:45
2
13:26
12:39:07
2 km
Jurvanen Eija
Luiskaotsat (TY)
Leima puuttuu
1
12:38:20
2 km
14
Rantanen Anssi
Kunto-Hempat
45:23
+29:37
3
23:53
12:36:35
6 km
4
Hurmerinta Erkki
MS Parma
43:26
+6:45
4
7:00
12:34:58
4 km
16
Junnila Annastiina
TuS
43:01
+10:59
7
9:34
12:34:41
6 km
12
Lainio Ilona
TuS
47:11
+10:30
9
7:37
12:33:45
6 km
32
Lainio Saija
57:34
+20:53
8
9:17
12:33:28
4 km
42
Suominen Sanna
59:29
+27:27
11
13:13
12:32:06
6 km
1
Viitasaari Toni-Antti
KOS
36:41
2
5:55
12:31:54
4 km
41
Hillgren Laura
57:51
+25:49
7
12:51
12:31:42
4 km
38
Laine Matti
54:07
+22:05
11
12:02
12:31:30
3 km
17
Heinonen Timo
TuS
39:36
+11:14
1
12:23
12:31:08
2 km
5
Jalonen Santeri
TuS
26:03
+10:17
2
13:43
12:30:49
6 km
41
Oksa Timo
Solar Simulator
1:23:50
+47:09
16
13:31
12:30:22
2 km
6
Jalonen Sanni
26:06
+10:20
1
13:44
12:30:09
6 km
19
Suominen Petteri
Luontoinfo
51:41
+15:00
13
8:20
12:27:58
6 km
20
Salonen Matti
51:48
+15:07
2
8:21
12:27:39
6 km
30
Salmi Anna
Functio Laesa
56:45
+20:04
9
9:09
12:27:07
6 km
35
Vahala JP
MuSi
1:01:43
+25:02
8
9:57
12:26:52
3 km
16
Viitanen Pentti
TYS
39:16
+10:54
15
12:16
12:25:58
4 km
31
Kajasilta Henri
51:27
+19:25
1
11:26
12:25:18
3 km
27
Orrensalo Reijo
46:39
+18:17
13
14:35
12:25:06
6 km
16
Laakso Tero
50:09
+13:28
14
8:05
12:24:30
2 km
16
Aniszewski Kasper
1:02:10
+46:24
1
32:43
12:22:26
4 km
39
Vahala Kaisla
55:51
+23:49
8
12:25
12:22:15
6 km
23
Brink Anders
Åbo Akademi
52:42
+16:01
7
8:30
12:22:02
2 km
2
Hiirsalmi Ville
21:14
+5:28
3
11:11
12:21:35
4 km
32
Brink Maria
51:39
+19:37
10
11:29
12:21:26
4 km
22
Arki Hannu
TuMe-lpk
45:14
+13:12
15
10:03
12:21:14
2 km
11
Kallio Helena
Helsingin Suunnistajat
37:59
+22:13
8
19:59
12:21:01
6 km
15
Holmijoki Tapani
Rastipiikkiö
49:13
+12:32
8
7:56
12:20:48
6 km
22
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
52:14
+15:33
9
8:25
12:20:36
4 km
45
Järvisalo Jenni
1:06:20
+34:18
1
14:44
12:20:09
3 km
37
Kantola Anneli
1:03:41
+35:19
16
19:54
12:20:00
4 km
45
Virrasoja Terhi
1:06:20
+34:18
6
14:44
12:19:45
3 km
28
Kupila Sanna
MuSeokeskus
47:34
+19:12
4
14:52
12:19:33
6 km
3
N.N.
40:53
+4:12
5
6:36
12:19:16
2 km
13
Brink Amanda
43:29
+27:43
8
22:53
12:19:02
4 km
28
Brink Henrika
PIF
48:31
+16:29
9
10:47
12:18:49
1 - 50 147:sta
Column Actions
Haku