Skip to Main Content
04.02. Telakan P-paikka :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
04.02. Telakan P-paikka
2 km (2,0 km)
21
3 km (3,1 km)
54
4 km (4,1 km)
73
6 km (6,0 km)
50
Kaikki sarjat
198
XML -tulokset
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 198
Hyväksytty: 171
Leima puuttuu: 22
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
23
Kaunismäki Jyrki
Rasti-Lukko
1:12:02
+20:47
6
12:00
13:32:27
6 km
39
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:27:32
+36:17
11
14:35
13:25:48
6 km
34
Sillanpää Sampo
HyRa
1:23:21
+32:06
1
13:54
13:24:41
6 km
35
Sillanpää Hanna
HyRa
1:23:29
+32:14
1
13:55
13:24:39
3 km
45
Jalonen Samuel
1:12:51
+42:02
9
23:30
13:18:47
4 km
Jalonen Riikka
TuS
Ei aikaa
10
13:18:30
6 km
27
Kurkilahti Mika
TuNMKY
1:20:20
+29:05
8
13:23
13:17:47
6 km
38
Nurisalo Jaani
1:26:50
+35:35
10
14:28
13:17:35
6 km
13
Putkuri Tommi
TuMe
1:02:06
+10:51
2
10:21
13:14:36
6 km
24
Virta Ismo
RaPi
1:12:41
+21:26
8
12:07
13:13:51
4 km
59
Vieltojärvi Mia
1:25:15
+1:25:15
3
20:48
13:13:50
6 km
42
Huhtala Ismo
Elomatic
1:42:22
+51:07
3
17:04
13:13:49
4 km
39
Nummi Raija
PunKu
1:02:37
+1:02:37
1
15:16
13:13:49
4 km
40
Nummi Esko
Alastaro
1:02:42
+1:02:42
1
15:18
13:13:48
6 km
41
Mäntylä Markku
1:40:30
+49:15
3
16:45
13:13:47
6 km
43
Eklund Marko
1:49:31
+58:16
12
18:15
13:13:47
4 km
58
Nikula Pasi
1:23:29
+1:23:29
2
20:22
13:13:46
6 km
37
Ennola Kari
TuNMKY
1:24:24
+33:09
6
14:04
13:13:45
3 km
Voima Jussi
TVC
Leima puuttuu
3
13:13:45
2 km
3
Jalonen Elsa ja Aapo
32:45
+29
1
16:23
13:13:44
4 km
50
Siltanen Riitta
SOS
1:09:30
+1:09:30
4
16:57
13:13:43
4 km
42
Viitanen Pentti
TYS
1:04:14
+1:04:14
12
15:40
13:13:43
6 km
Roivas Antti
Elomatic
Leima puuttuu
7
13:13:42
6 km
3
Laaksonen Markku J
Rasti 88
54:12
+2:57
5
9:02
13:13:41
6 km
40
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
1:37:35
+46:20
11
16:16
13:13:40
6 km
Päivike Jaakko
RaPi
Leima puuttuu
6
13:13:40
4 km
48
Nokka Katja
Wallac
1:09:16
+1:09:16
4
16:54
13:13:39
4 km
62
Cajan Pia
TuMe
1:45:59
+1:45:59
9
25:51
13:13:38
4 km
61
Hyle Jouko
1:32:49
+1:32:49
5
22:38
13:13:38
4 km
50
Mänty Pekka
HirvHe
1:09:30
+1:09:30
1
16:57
13:13:37
4 km
9
Ståhlström Janne
UNO SK
44:39
+44:39
4
10:53
13:13:36
6 km
Lepikkö Minna
Leima puuttuu
2
13:13:35
3 km
29
Virtanen Marita
52:46
+21:57
13
17:01
13:13:35
4 km
46
Niinikoski Harri
1:08:52
+1:08:52
8
16:48
13:13:34
3 km
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
2
13:13:33
2 km
17
Loukonen Vesa
1:01:09
+28:53
1
30:35
13:13:33
2 km
15
Hakkarainen Laila
58:21
+26:05
2
29:11
13:13:32
2 km
16
Hakkarainen Samuli
1:00:13
+27:57
3
30:07
13:13:31
6 km
28
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:20:21
+29:06
12
13:24
13:13:31
4 km
30
Keskitalo Johanna
TuS
58:48
+58:48
4
14:20
13:13:30
4 km
17
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
53:47
+53:47
3
13:07
13:13:29
6 km
6
Nokka Vesa
Rasti 88
59:15
+8:00
3
9:53
13:13:29
3 km
Sorvari Teijo
Aurinkoiset
Leima puuttuu
5
13:13:28
6 km
30
Vigelius Kari
1:21:44
+30:29
12
13:37
13:13:27
6 km
Holmijoki Tapani
Rastipiikkiö
Leima puuttuu
6
13:13:26
6 km
4
Virtanen Matti
54:56
+3:41
13
9:09
13:13:25
6 km
18
Ollonqvist Jouni
Hartela
1:06:02
+14:47
1
11:00
13:13:25
4 km
52
Lilja Marko
1:10:39
+1:10:39
8
17:14
13:13:24
6 km
29
Karru Antti
Wallac
1:20:46
+29:31
7
13:28
13:13:23
4 km
57
Roivas Laura
1:22:31
+1:22:31
9
20:08
13:13:22
1 - 50 198:sta
Column Actions
Haku