Skip to Main Content
07.01. Pääskyvuoren koulu :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
07.01. Pääskyvuoren koulu
2 km (2,3 km)
25
3 km (3,2 km)
52
4 km (4,3 km)
71
6 km (6,3 km)
52
Kaikki sarjat
200
XML -tulokset
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 200
Hyväksytty: 187
Leima puuttuu: 8
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2 km
1
Kinnala Kalle
!! TUPLASUORITUS !!
20:52
3
9:04
13:25:41
6 km
48
Huhtala Ismo
Elomatic
1:31:34
+48:25
2
14:32
13:21:34
4 km
65
Roivas Laura
1:14:16
+38:51
6
17:16
13:19:52
4 km
66
Roivas Antti
Elomatic
1:14:17
+38:52
4
17:17
13:19:40
4 km
50
Jalonen Riikka
TuS
58:34
+23:09
7
13:37
13:17:52
6 km
45
Lainio Saija
1:18:37
+35:28
5
12:29
13:17:22
2 km
23
Jalonen Santeri
1:49:18
+1:28:26
2
47:31
13:16:52
2 km
22
Jalonen Sanni
1:48:47
+1:27:55
4
47:18
13:16:34
3 km
46
Saviranta Pentti
1:21:40
+48:03
6
25:31
13:16:16
6 km
39
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
1:10:48
+27:39
8
11:14
13:13:39
6 km
22
Kaunismäki Jyrki
Rasti-Lukko
54:18
+11:09
3
8:37
13:13:23
2 km
19
Karlsson Maria
1:11:23
+50:31
2
31:02
13:12:52
6 km
41
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:14:38
+31:29
7
11:51
13:11:52
6 km
17
Liimatainen Anni
TuS
53:01
+9:52
6
8:25
13:10:58
6 km
32
Paananen Ville
TuS
1:04:07
+20:58
6
10:11
13:10:40
6 km
4
Kinnala Vile
TuS
46:22
+3:13
5
7:22
13:08:03
6 km
33
Arki Hannu
TuMe-lpk
1:04:27
+21:18
7
10:14
13:07:52
3 km
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
1
13:07:39
4 km
64
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:10:44
+35:19
5
16:27
13:06:27
3 km
43
Niemi Markku
AuVa
1:14:55
+41:18
1
23:25
13:05:22
6 km
20
Lainio Ilona
TuS
53:52
+10:43
8
8:33
13:04:28
3 km
45
Aho Leena
Kunto-Hempat
1:20:37
+47:00
6
25:12
13:03:45
6 km
49
Tamminen Pentti
Perttelin Peikot
1:34:13
+51:04
1
14:57
13:02:35
3 km
42
Virtanen Marita
1:11:05
+37:28
9
22:13
13:02:09
3 km
10
Kinnala Pekka
TuS
42:04
+8:27
1
13:09
13:01:52
3 km
37
Salmela Liisa
1:03:47
+30:10
2
19:56
13:01:13
4 km
63
Eronen Jaana
LiPi
1:10:30
+35:05
2
16:24
12:57:11
6 km
12
Nummelin Oskari
50:59
+7:50
4
8:06
12:56:45
4 km
4
Kinnala Kalle
TuS
38:07
+2:42
2
8:52
12:55:57
3 km
47
Rinnne-Tamminen Pirkko
ELY-keskus
1:26:21
+52:44
1
26:59
12:54:51
4 km
18
Hovi Viljami
45:51
+10:26
6
10:40
12:54:39
4 km
20
Välke Olli
46:12
+10:47
1
10:45
12:54:27
4 km
39
Keskitalo Johanna
TuS
52:43
+17:18
3
12:16
12:54:15
6 km
35
Salmi Anna
Functio Laesa
1:07:56
+24:47
5
10:47
12:54:03
3 km
Vienanlinna Timo
Aurinkoiset
Ei aikaa
8
12:53:45
6 km
13
Holmroos Joni
Turun Sinikotkat
51:15
+8:06
2
8:08
12:51:57
6 km
47
Lanne Vesa
1:26:08
+42:59
8
13:40
12:51:56
6 km
16
Levälehto Riku
52:58
+9:49
4
8:24
12:51:08
3 km
36
Metsämäki Leena
TuS
1:03:08
+29:31
7
19:44
12:50:15
3 km
35
Aarnio Satu
1:00:30
+26:53
3
18:54
12:50:14
2 km
17
Hakkarainen Samuli
1:00:34
+39:42
2
26:20
12:50:14
3 km
6
Ruohonen Milla
40:22
+6:45
7
12:37
12:48:58
4 km
1
Vroni König-Salmi
TuS
35:25
3
8:14
12:48:32
3 km
15
Vaininen Urpo
TuS
45:23
+11:46
4
14:11
12:48:14
4 km
14
Pihlajaniemi Janne
43:57
+8:32
1
10:13
12:48:02
4 km
61
Skinnari Heikki
Kunto-Hempat
1:04:18
+28:53
7
14:57
12:47:32
3 km
28
Viitanen Pentti
TYS
54:55
+21:18
8
17:10
12:47:14
3 km
20
Auvinen Timo
48:24
+14:47
1
15:08
12:47:08
3 km
21
Syväluoma Aino
TuS
49:47
+16:10
1
15:33
12:46:50
3 km
9
Junnila Annastiina
41:30
+7:53
6
12:58
12:46:37
1 - 50 200:sta
Column Actions
Haku