Skip to Main Content
12.11. Naantali, Luonnonmaa Porhonkallio :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
12.11. Naantali, Luonnonmaa Porhonkallio
2 km (1,9 km)
12
3 km (3,1 km)
41
4 km (4,2 km)
52
6 km (6,1 km)
44
8 km A (8,0 km)
5
8 km B (8,0 km)
3
8 km C (8,0 km)
8
Kaikki sarjat
165
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km A
8 km B
8 km C
Väliajat
Osallistujia: 165
Hyväksytty: 158
Leima puuttuu: 6
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
8 km A
1
Virtanen Matti
1:10:27
2
8:48
13:16:45
4 km
48
Parikka Vilhelmiina
1:22:18
+41:56
1
19:36
13:12:17
3 km
40
Cajan Pia
TuMe
1:39:22
+1:09:29
2
32:03
13:05:58
8 km B
3
Helkkula Rauli
TuMe
1:40:17
+33:58
1
12:32
13:05:40
4 km
50
Arpalo Maarit
1:26:16
+45:54
1
20:32
13:00:34
6 km
2
Ekström Rasmus
MS Parma
43:34
+2:41
1
7:09
12:59:58
6 km
42
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:23:46
+42:53
2
13:44
12:59:34
3 km
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
Ei aikaa
1
12:59:16
4 km
52
Huttula Minna
1:42:47
+1:02:25
2
24:28
12:54:51
4 km
20
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
54:15
+13:53
1
12:55
12:54:40
6 km
21
Viitanen Esa
Macteam
1:01:52
+20:59
2
10:09
12:54:27
8 km A
2
Haajanen Erik
1:16:07
+5:40
1
9:31
12:54:10
4 km
49
Tammi Kalle
Hartela
1:24:39
+44:17
2
20:09
12:51:27
4 km
45
Leino Sari
MS-52
1:20:34
+40:12
2
19:11
12:51:10
4 km
46
Pietilä Maiju
Rymättylän Märssyvahdit
1:20:38
+40:16
1
19:12
12:50:46
6 km
29
Laakso Tero
1:07:43
+26:50
2
11:06
12:49:51
4 km
3
Hovi Viljami
45:41
+5:19
2
10:53
12:49:33
6 km
11
Ruohola Akseli
MS Parma
56:45
+15:52
1
9:18
12:48:15
6 km
30
Radin Heinar
1:08:19
+27:26
2
11:12
12:48:03
4 km
28
Lappalainen Juha
ATP
58:04
+17:42
1
13:50
12:46:15
3 km
9
Ruohonen Milla
42:59
+13:06
2
13:52
12:46:01
4 km
27
Aho Johanna
Raisio Oyj
57:57
+17:35
2
13:48
12:46:00
4 km
17
Nurisalo Jaani
52:30
+12:08
2
12:30
12:45:59
3 km
3
Mäkelä Marko
MS Parma
40:05
+10:12
2
12:56
12:45:59
8 km C
2
Rantasalo Esa
Raision UA
1:28:54
+12:48
1
11:07
12:43:21
8 km C
Karlsson Rasmus
Leima puuttuu
2
12:43:09
8 km A
5
Pesola Heikki
1:32:25
+21:58
1
11:33
12:41:15
3 km
37
Kastemaa Tuuli
HirvHe
1:19:56
+50:03
2
25:47
12:40:33
3 km
18
Viitanen Pentti
TYS
45:22
+15:29
2
14:38
12:39:57
6 km
39
Vigelius Kari
1:18:48
+37:55
2
12:55
12:39:21
6 km
41
Kurkilahti Mika
TuNMKY
1:21:13
+40:20
1
13:19
12:38:29
4 km
18
Malmivirta Paavo
TuS
52:39
+12:17
2
12:32
12:38:28
6 km
37
Laaksonen Jouni
Affecto
1:15:25
+34:32
2
12:22
12:38:02
6 km
27
Uusikartano Antti
Paroc
1:04:48
+23:55
2
10:37
12:37:50
6 km
10
Niinistö Harri
Paimion kaupunki
55:01
+14:08
2
9:01
12:37:44
3 km
29
Haajanen Ulrika
59:39
+29:46
1
19:15
12:37:26
4 km
47
Valtonen Jari
1:21:22
+41:00
2
19:22
12:37:12
4 km
32
Räsänen Mikko
58:53
+18:31
1
14:01
12:36:59
3 km
31
Lemmetti Markku
MS Parma
1:03:12
+33:19
1
20:23
12:36:47
4 km
38
Leppänen Kimmo
IF
1:07:19
+26:57
2
16:02
12:36:32
8 km B
2
Rantasalo Mika
Raision UA
1:21:50
+15:31
1
10:14
12:36:08
4 km
6
Marttila Kauko
FCG
47:38
+7:16
1
11:20
12:35:59
3 km
39
Viiri Rauni
HirvHe
1:23:40
+53:47
2
26:59
12:35:44
3 km
35
Haasto Raija
1:14:03
+44:10
2
23:53
12:35:33
8 km C
1
Blomster Daniel
OL-UT
1:16:06
1
9:31
12:34:50
4 km
36
Lindholm Hanna
PIF
1:02:01
+21:39
2
14:46
12:34:40
6 km
12
Haajanen Leif
OK Raseborg
56:54
+16:01
1
9:20
12:34:14
4 km
30
Laine Matti
MS-52
58:29
+18:07
1
13:55
12:33:44
6 km
44
Siivonen Tarja
1:27:09
+46:16
2
14:17
12:33:14
6 km
14
Aakula Ilkka
PR
57:58
+17:05
1
9:30
12:32:56
1 - 50 165:sta
Column Actions
Haku