Skip to Main Content
16.10. Laskettelurinne :: Turku-Rastit 2013
Ohje
16.10. Laskettelurinne
2 Km (2.2)
59
3 Km (3.1)
92
4 Km (4.1)
90
6 Km (6.1)
56
Kaikki sarjat
297
Firmatulokset
67
Turku-Rastit 2013
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
23.10. Ilmaristen tanssilava
16.10. Laskettelurinne
09.10. Ilpoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 Km (2.2)
3 Km (3.1)
4 Km (4.1)
6 Km (6.1)
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 297
Hyväksytty: 258
Leima puuttuu: 18
Ei aikaa: 21
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
2 Km (2.2)
Salmenoja Pertti
TuPLU (Posti)
Ei aikaa
1
14
06:41:26
4 Km (4.1)
33
Holmroos Joni
Turun Sinikotkat
47:58
+16:45
1
4
11:41
06:41:25
2 Km (2.2)
48
Saario Hannele
Veritas
1:45:54
+1:29:16
1
16
48:08
06:41:25
3 Km (3.1)
Timonen-Nissi Inari
Ei aikaa
1
06:41:25
6 Km (6.1)
Kallio Hannu
Leima puuttuu
20
06:41:24
6 Km (6.1)
34
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:15:29
+34:32
1
22
12:22
06:41:24
6 Km (6.1)
Anttila Mira
Leima puuttuu
1
06:41:23
6 Km (6.1)
Viinikainen Heikki
Poliisilaitos (Tupu)
Ei aikaa
1
13
06:41:23
4 Km (4.1)
Viiri Jyrki
VR
Ei aikaa
1
6
06:41:23
4 Km (4.1)
59
Saari Irmeli
Veritas
54:06
+22:53
1
10
13:11
06:41:23
3 Km (3.1)
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
17
06:41:22
4 Km (4.1)
46
Salmenoja Hely
ARkEA
51:04
+19:51
1
17
12:27
06:41:22
6 Km (6.1)
40
Alinikula Jani
Turun Latu
1:18:05
+37:08
1
22
12:48
06:41:22
6 Km (6.1)
37
Rantanen Emilia
MS Parma
1:16:38
+35:41
1
12:33
06:41:21
6 Km (6.1)
43
Saario Jenni
1:24:15
+43:18
15
13:48
06:41:21
3 Km (3.1)
Juusti Riku
RaPi
Ei aikaa
2
06:41:21
2 Km (2.2)
42
Korhonen Heidi
57:39
+41:01
14
26:12
06:41:20
3 Km (3.1)
66
Toivanen Sanni
RaKina
1:16:09
+49:56
1
2
24:33
06:41:20
3 Km (3.1)
66
Leppäaho Riia
1:16:09
+49:56
1
24:33
06:41:19
3 Km (3.1)
44
Salmi Hanna
57:45
+31:32
25
18:37
06:41:19
3 Km (3.1)
37
Salmi Anna
Functio Laesa
53:41
+27:28
1
28
17:19
06:41:18
3 Km (3.1)
72
Laurila Ella
1:23:00
+56:47
1
26:46
06:41:18
3 Km (3.1)
72
Perasto Riikka
1:23:00
+56:47
1
26:46
06:41:18
3 Km (3.1)
52
Lindberg Bodil
1:01:40
+35:27
3
19:53
06:41:17
6 Km (6.1)
39
Räisänen Ilkka
HirvHe
1:17:41
+36:44
4
12:44
06:41:17
6 Km (6.1)
Mäenpää Henry
Kaarinan Kaupunki
Ei aikaa
1
9
06:41:17
6 Km (6.1)
24
Lietzen Jukka
Kisko
1:04:46
+23:49
1
2
10:37
06:41:16
3 Km (3.1)
Ahonen Timo
Ei aikaa
1
06:41:16
6 Km (6.1)
46
Kotilainen Mika
1:44:59
+1:04:02
18
17:12
06:41:16
4 Km (4.1)
80
Koukkari Leena
1:13:38
+42:25
12
17:57
06:41:15
4 Km (4.1)
84
Aaltonen Rami
-
1:18:48
+47:35
1
21
19:13
06:41:15
6 Km (6.1)
20
Lietzen Jaakko
1:04:03
+23:06
1
10:30
06:41:14
2 Km (2.2)
46
Partanen Ulla
1:11:47
+55:09
5
32:37
06:41:14
2 Km (2.2)
46
Kaijanen Seija
1:11:47
+55:09
7
32:37
06:41:14
3 Km (3.1)
57
Pulli Emmi
1:08:25
+42:12
3
22:04
06:41:13
3 Km (3.1)
Parikka Vilhelmiina
Leima puuttuu
3
06:41:13
3 Km (3.1)
46
Möttönen Milja
59:16
+33:03
4
19:07
06:41:12
4 Km (4.1)
37
Kiviruusu Simo
Sigge
48:19
+17:06
1
12
11:47
06:41:12
3 Km (3.1)
27
Aho Johanna
Raisio Oyj
48:52
+22:39
1
18
15:45
06:41:12
3 Km (3.1)
61
Mankinen Ulpu
1:09:49
+43:36
2
22:31
06:41:11
3 Km (3.1)
55
Valenius Edita
Turun Tähti-Tytöt
1:05:23
+39:10
1
14
21:05
06:41:11
2 Km (2.2)
34
Eroma Mari
47:27
+30:49
2
21:34
06:41:10
6 Km (6.1)
Hallanoro Mikko
Leima puuttuu
1
06:41:10
2 Km (2.2)
44
Knuutila Matti
1:06:00
+49:22
1
30:00
06:41:10
6 Km (6.1)
10
Silvennoinen Santeri
KR
54:17
+13:20
1
8:53
06:41:09
6 Km (6.1)
1
Pihl Peeter
MS Parma
40:57
9
6:42
06:41:09
6 Km (6.1)
42
Hakala Juuso
Functio Laesa
1:20:04
+39:07
1
6
13:07
06:41:08
3 Km (3.1)
8
Koskinen Markku
Turun iltalukio
38:04
+11:51
1
4
12:16
06:41:08
3 Km (3.1)
Ylinen Annamaaria
Ei aikaa
6
06:41:08
4 Km (4.1)
68
Alanen Anna
58:17
+27:04
5
14:12
06:41:07
1 - 50 297:sta
Column Actions
Haku