Skip to Main Content
16.01. Pääskyvuoren koulu :: TalviRastit 2015-2016
Ohje
16.01. Pääskyvuoren koulu
2 km (2,3 km)
14
3 km (3,3 km)
42
4 km (4,4 km)
32
6 km (6,5 km)
40
Kaikki sarjat
128
TalviRastit 2015-2016
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
08.04. Ahtela, Sauvo
02.04. Luonnnonmaa, Naantali
26.03. Tikanmaa, Raisio
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 128
Hyväksytty: 120
Leima puuttuu: 5
Ei aikaa: 3
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
Kajavalta Jyrki
Nokia
Leima puuttuu
6
13:22:47
6 km
26
Lainio Ilona
TuS
1:11:28
+24:04
9
11:00
13:11:45
3 km
Timonen Anne
Wallac
Ei aikaa
6
13:11:21
3 km
37
Saarni Hannu
1:09:03
+35:38
1
20:55
13:10:47
3 km
39
Nikula Pasi
1:09:06
+35:41
5
20:56
13:10:30
6 km
8
Lehtonen Jukka
Naantalin Siniset
59:02
+11:38
9
9:05
13:08:18
6 km
33
Vainio Kari
TuMe
1:19:55
+32:31
8
12:18
12:58:35
6 km
31
Alhoke Timo
TuMe
1:18:12
+30:48
9
12:02
12:57:30
2 km
Toivanen Ella
Ei aikaa
1
12:57:04
6 km
15
Itkonen Arto
TuS
1:03:41
+16:17
7
9:48
12:55:29
2 km
4
Saarinen Mikko
Kunto-Hempat
39:21
+20:05
7
17:07
12:54:23
6 km
28
Viljanen Timo
TuS
1:14:22
+26:58
9
11:26
12:54:05
3 km
18
Hyytiäinen Reijo
48:48
+15:23
7
14:47
12:53:41
3 km
40
Raittinen Tiina
1:12:35
+39:10
1
22:00
12:52:31
4 km
15
Malmivirta Paavo
TuS
51:39
+13:43
5
11:44
12:51:25
6 km
23
Arki Hannu
TuMe-lpk
1:11:07
+23:43
6
10:56
12:50:28
6 km
24
Hirvonen Petteri
Hirvonen Oy
1:11:16
+23:52
9
10:58
12:50:16
6 km
18
Sopanen Nelly
MaMa
1:08:25
+21:01
6
10:32
12:49:34
6 km
20
Virtanen Kari
NaSU
1:09:18
+21:54
7
10:40
12:48:59
6 km
12
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
1:01:11
+13:47
8
9:25
12:48:40
4 km
24
Inki Pekka
TuMe-lpk
57:15
+19:19
6
13:01
12:47:10
4 km
3
Sergelius Sami
RaPi
42:39
+4:43
1
9:42
12:45:22
6 km
1
Itkonen Otto
TuS
47:24
8
7:18
12:45:10
6 km
2
Toivonen Teemu
Neste Jacobs
50:12
+2:48
2
7:43
12:44:58
3 km
30
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
57:22
+23:57
5
17:23
12:42:40
4 km
28
Sulavuori Eija
Pöyry
1:03:23
+25:27
3
14:24
12:42:28
3 km
19
Lainio Saija
49:04
+15:39
4
14:52
12:42:16
6 km
19
Brink Anders
Åbo Akademi
1:08:26
+21:02
6
10:32
12:41:16
6 km
30
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:14:47
+27:23
10
11:30
12:40:46
6 km
16
Lehtinen Marko
1:06:27
+19:03
2
10:13
12:40:28
4 km
Moisio Kalevi
Mayer Yards Turku
Ei aikaa
10
12:39:58
6 km
37
Oksa Timo
Solar Simulator
1:31:37
+44:13
10
14:06
12:36:58
2 km
10
Ylen Sami
1:01:20
+42:04
5
26:40
12:36:46
2 km
11
Kullanmäki Marjo
1:01:22
+42:06
6
26:41
12:36:34
2 km
13
Tuominen Reko
1:18:21
+59:05
3
34:04
12:35:03
4 km
21
Nurisalo Jaani
55:43
+17:47
3
12:40
12:34:28
3 km
7
Kiviruusu Simo
Sigge
41:40
+8:15
2
12:38
12:33:33
3 km
32
Brink Henrika
PIF
58:41
+25:16
4
17:47
12:32:03
4 km
1
Niinistö Harri
37:56
10
8:37
12:31:03
3 km
15
Viitanen Pentti
TYS
46:38
+13:13
8
14:08
12:30:51
6 km
9
Hihnala Heikki
59:08
+11:44
4
9:06
12:28:51
2 km
3
Metsämäki Leena
TuS
39:14
+19:58
6
17:03
12:28:21
4 km
29
Taimisto Jukka
MS Parma
1:06:58
+29:02
3
15:13
12:27:51
6 km
4
Kääriäinen Sami
TuMe-lpk
52:18
+4:54
7
8:03
12:27:39
6 km
27
Lanne Vesa
1:11:29
+24:05
9
11:00
12:27:21
6 km
29
Ovaskainen Mika
Mayer Yards Turku
1:14:34
+27:10
9
11:28
12:27:06
6 km
5
Valkila Saku
TuS
52:28
+5:04
4
8:04
12:26:51
6 km
17
Tuominen Marko
Ne vikatikit A. Kiven
1:06:54
+19:30
6
10:18
12:26:33
6 km
35
Virta Ismo
RaPi
1:22:21
+34:57
7
12:40
12:26:21
4 km
26
Hynnä Tuomo
Laskuvarjojääkärikilta
59:06
+21:10
7
13:26
12:26:03
1 - 50 128:sta
Column Actions
Haku