Skip to Main Content
21.10. Ilmaristen tanssilava :: Turku-Rastit 2009
Ohje
21.10. Ilmaristen tanssilava
2 km (1.9)
41
3 km (2.9)
64
4 km (4.1)
84
6 km (6.1)
43
8 km (7.2)
23
Kaikki sarjat
255
Firmatulokset
81
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km (1.9)
3 km (2.9)
4 km (4.1)
6 km (6.1)
8 km (7.2)
Väliajat
Osallistujia: 255
Hyväksytty: 249
Leima puuttuu: 4
Ei aikaa: 2
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km (4.1)
79
Alinikula Jani
Turun Latu
1:02:39
+35:36
0
18
15:16
12:34:01
4 km (4.1)
69
Lahdes Kimmo
TYKS
57:38
+30:35
0
8
14:03
12:34:00
3 km (2.9)
50
Ahvenharju Sanna
50:29
+27:09
11
17:24
12:33:59
3 km (2.9)
62
Repo Riitta
1:27:34
+1:04:14
4
30:11
12:33:59
6 km (6.1)
36
Vainio Kari
TuMe
1:08:14
+26:06
8
11:11
12:33:57
3 km (2.9)
43
Lunnas Teppo
48:23
+25:03
12
16:41
12:33:56
4 km (4.1)
59
Vuori Ilpo
Turun Latu
51:02
+23:59
0
16
12:26
12:33:55
6 km (6.1)
42
Kurri Marika
1:22:44
+40:36
5
13:33
12:33:54
6 km (6.1)
16
Viberg Pasi
TYKS
55:01
+12:53
0
7
9:01
12:33:54
6 km (6.1)
15
Viberg Pauli
TuS
54:56
+12:48
9
9:00
12:33:53
8 km (7.2)
10
Suominen Petteri
Åbo Akademi
55:41
+13:27
0
26
7:44
12:33:52
6 km (6.1)
21
Vainio Lauri
TuMe
59:32
+17:24
3
9:45
12:33:51
3 km (2.9)
33
Lunden Kati
Oy Björn Backström
43:49
+20:29
0
24
15:06
12:33:50
3 km (2.9)
58
Solvin Anne
1:04:30
+41:10
7
22:14
12:33:49
6 km (6.1)
29
Parkkisenniemi Tarmo
Aker Yards
1:04:50
+22:42
0
4
10:37
12:33:48
4 km (4.1)
72
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
59:27
+32:24
0
24
14:30
12:33:47
8 km (7.2)
14
Gunell Yvonne
PIF
1:01:58
+19:44
1
8:36
12:33:46
6 km (6.1)
22
Wiik Peter
Närpes OK
59:50
+17:42
3
9:48
12:33:46
4 km (4.1)
38
Mikola Anna
Wallac
43:21
+16:18
0
12
10:34
12:33:43
4 km (4.1)
37
Tarkia Miikka
43:14
+16:11
7
10:32
12:33:42
4 km (4.1)
68
Ojansivu Jesse
57:21
+30:18
9
13:59
12:33:41
6 km (6.1)
10
Backlund Pernilla
Närpes OK
53:43
+11:35
25
8:48
12:33:40
8 km (7.2)
16
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:06:55
+24:41
0
20
9:17
12:33:39
3 km (2.9)
59
Jakonen Olli
TuMe-lpk
1:06:33
+43:13
0
2
22:56
12:33:38
3 km (2.9)
24
Viljanen Timo
TuS
40:08
+16:48
27
13:50
12:33:38
4 km (4.1)
67
Asumaa Mika
Elektrobit
55:13
+28:10
0
23
13:28
12:33:37
4 km (4.1)
52
Tuhkonen Rauli
Kuntokarhut
47:16
+20:13
0
21
11:31
12:33:36
4 km (4.1)
74
Helminen Timo
Sienet
1:00:21
+33:18
0
2
14:43
12:33:35
3 km (2.9)
31
Rastas Aino
Europlan
43:27
+20:07
0
20
14:58
12:33:34
3 km (2.9)
30
Rastas Kimmo
Europlan
43:25
+20:05
0
27
14:58
12:33:33
4 km (4.1)
82
Vuorinen Susanna
Maantiekiitäjät
1:09:51
+42:48
0
3
17:02
12:33:32
4 km (4.1)
82
Fagerholm Nora
Maantiekiitäjät
1:09:51
+42:48
0
7
17:02
12:33:31
8 km (7.2)
5
Ståhl Markus
SV
49:25
+7:11
8
6:51
12:33:30
6 km (6.1)
38
Sievänen Markku
1:09:57
+27:49
2
11:28
12:33:29
6 km (6.1)
17
Itkonen Mika
Hal Bro
55:11
+13:03
0
21
9:02
12:33:28
3 km (2.9)
15
Lindholm Hanna
PIF
36:26
+13:06
21
12:33
12:33:27
6 km (6.1)
32
Keskitalo Johanna
LaLu
1:06:26
+24:18
7
10:53
12:33:27
6 km (6.1)
24
Huhtala Ismo
Elomatic
1:01:14
+19:06
0
28
10:02
12:33:26
6 km (6.1)
8
Hellman Jukka
BTK
53:04
+10:56
0
11
8:41
12:33:25
3 km (2.9)
45
Ojansivu Kaisa
49:34
+26:14
5
17:05
12:33:24
2 km (1.9)
19
Hiilesvuo Katri
34:02
+18:33
4
17:54
12:33:23
6 km (6.1)
34
Bjuström Fredrik
Poutapilvi web design Oy
1:07:34
+25:26
0
7
11:04
12:33:22
4 km (4.1)
15
Kuivala Hannu
Kaarinan Kaupunki
36:15
+9:12
0
18
8:50
12:33:21
6 km (6.1)
12
Juote Juho
Someron Esa
54:07
+11:59
8
8:52
12:33:20
8 km (7.2)
22
Tuuttila Pentti
HW
1:22:56
+40:42
0
1
11:31
12:33:19
4 km (4.1)
1
Tamminen Jani
Team=D
27:03
0
10
6:35
12:33:18
6 km (6.1)
23
Henriksson Pasi
Hal Bro
1:00:52
+18:44
0
7
9:58
12:33:17
6 km (6.1)
9
Fagerlund Lasse
TYKS
53:16
+11:08
0
12
8:43
12:33:16
6 km (6.1)
19
Höglund Kari
Merenkulkulaitos
56:14
+14:06
0
26
9:13
12:33:15
8 km (7.2)
17
Korhonen Aki
MTB-Turku
1:09:33
+27:19
0
21
9:39
12:33:14
1 - 50 255:sta
Column Actions
Haku