Skip to Main Content
20.05. Ruskon teollisuusalue :: Turku-Rastit 2009
Ohje
20.05. Ruskon teollisuusalue
2 Km (1.8)
52
3 Km (2.7)
87
4 Km (3.8)
118
6 Km (5.9)
71
8 Km (7.5)
20
Kaikki sarjat
348
Firmatulokset
103
Turku-Rastit 2009
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
21.10. Ilmaristen tanssilava
14.10. Ilpoisten koulu
07.10. Laskettelurinne
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 Km (1.8)
3 Km (2.7)
4 Km (3.8)
6 Km (5.9)
8 Km (7.5)
Väliajat
Osallistujia: 348
Hyväksytty: 324
Leima puuttuu: 14
Ei aikaa: 10
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 Km (3.8)
98
Ojansivu Jesse
1:09:05
+38:16
1
18:10
10:57:25
6 Km (5.9)
59
Mäenpää Henry
Kaarinan Kaupunki
1:14:38
+36:22
0
7
12:38
10:57:24
3 Km (2.7)
Metsäkallas Okko
Leima puuttuu
1
10:57:23
3 Km (2.7)
68
Mäkinen Tarja
KKK
1:15:22
+52:14
0
1
27:54
10:57:22
4 Km (3.8)
109
Helin Semi
SoKa-team
1:31:15
+1:00:26
0
3
24:00
10:57:21
6 Km (5.9)
65
Kainu Markku
VeTu
1:20:51
+42:35
1
13:42
10:57:20
3 Km (2.7)
51
Ahvenharju Sanna
1:01:46
+38:38
4
22:52
10:57:19
8 Km (7.5)
15
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:23:44
+37:10
0
4
11:09
10:57:19
4 Km (3.8)
95
Helenius Jenna
Functio Laesa
1:05:03
+34:14
0
5
17:07
10:57:18
3 Km (2.7)
3
Tammisaari Pentti
HirvHe
29:01
+5:53
4
10:44
10:57:17
6 Km (5.9)
58
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
1:13:54
+35:38
0
5
12:31
10:57:16
4 Km (3.8)
79
Saarinen Salla
Nokia Roamers
57:31
+26:42
0
3
15:08
10:57:15
4 Km (3.8)
6
Havia Ari
Tetrapak
36:15
+5:26
0
4
9:32
10:57:14
6 Km (5.9)
3
Matti Möttönen
TuMe
46:31
+8:15
2
7:53
10:57:13
4 Km (3.8)
104
Byggmästar Fredrik
1:13:13
+42:24
3
19:16
10:57:12
8 Km (7.5)
9
Hellman Jukka
BTK
1:09:09
+22:35
0
2
9:13
10:57:11
4 Km (3.8)
111
Huhtala Ismo
Elomatic
1:34:07
+1:03:18
0
5
24:46
10:57:10
4 Km (3.8)
112
Eskola Eeva-Liisa
1:34:08
+1:03:19
4
24:46
10:57:09
6 Km (5.9)
36
Lukkarinen Heikki
Team Telkät
1:04:29
+26:13
0
3
10:55
10:57:08
4 Km (3.8)
10
Alatalo Timo
AIRIX
37:24
+6:35
0
4
9:50
10:57:07
4 Km (3.8)
82
Hyytiäinen Tarja
Turun Latu
58:06
+27:17
0
7
15:17
10:57:06
3 Km (2.7)
Tanner Katja
Leima puuttuu
1
10:57:05
3 Km (2.7)
Paavola Paakka
TapKe
Leima puuttuu
0
1
10:57:04
6 Km (5.9)
17
Soukka Tero
Turun yliopisto
53:07
+14:51
0
3
9:00
10:57:03
4 Km (3.8)
17
Luukka Heikki
HirvHe
39:24
+8:35
6
10:22
10:57:02
8 Km (7.5)
1
Kainu Markus
Turun yliopisto
46:34
0
2
6:12
10:57:02
3 Km (2.7)
73
Näränen Nina
1:35:01
+1:11:53
3
35:11
10:57:01
3 Km (2.7)
74
Perhe Lumme
1:35:04
+1:11:56
6
35:12
10:57:00
6 Km (5.9)
70
Aitasalo Eva
Auran Tytöt
1:36:36
+58:20
0
3
16:22
10:56:59
4 Km (3.8)
43
Virtanen Risto
MaMa
48:45
+17:56
2
12:49
10:56:58
6 Km (5.9)
37
Laakso Pekka
TYS
1:04:31
+26:15
0
3
10:56
10:56:57
4 Km (3.8)
41
Järvelä Ville
Alfmix Oy
48:35
+17:46
0
4
12:47
10:56:56
3 Km (2.7)
66
Eklund Janne M
Team=D
1:12:21
+49:13
0
3
26:47
10:56:55
3 Km (2.7)
44
Rihko P
53:10
+30:02
7
19:41
10:56:55
8 Km (7.5)
7
Suominen Petteri
Åbo Akademi
1:04:41
+18:07
0
6
8:37
10:56:54
3 Km (2.7)
69
Lehtinen Ossi
Nokia Roamers
1:16:42
+53:34
0
2
28:24
10:56:53
3 Km (2.7)
Heikkilä Jarkko
Ei aikaa
1
10:56:52
3 Km (2.7)
Laine Riikka
Ei aikaa
1
10:56:51
2 Km (1.8)
1
Leppänen Kimmo
IF
16:43
0
7
9:17
10:56:51
2 Km (1.8)
22
Koskinen Juho
TuS
39:19
+22:36
2
21:50
10:56:50
6 Km (5.9)
34
Salonen Tapio
TuS
1:01:51
+23:35
1
10:28
10:56:49
2 Km (1.8)
40
Vuorio Seppo
Wallac
56:19
+39:36
6
31:17
10:56:48
3 Km (2.7)
37
Karila Minna
Turun yliopisto
49:11
+26:03
0
6
18:12
10:56:47
3 Km (2.7)
38
Eloranta Seppo
Turun yliopisto
49:15
+26:07
0
6
18:14
10:56:46
4 Km (3.8)
62
Takala Petra
Liedon Eränkävijät
53:25
+22:36
0
1
14:03
10:56:45
8 Km (7.5)
17
Keskinen Pertti
Sexthlon
1:33:19
+46:45
0
3
12:26
10:56:44
6 Km (5.9)
15
Takala Timo
Liedon Eränkävijät
53:01
+14:45
0
2
8:59
10:56:43
6 Km (5.9)
39
Korte Maarit
TuS
1:05:56
+27:40
2
11:10
10:56:41
4 Km (3.8)
105
Lehtinen Jyrki
1:16:21
+45:32
4
20:05
10:56:40
4 Km (3.8)
80
Lindholm Hanna
57:43
+26:54
6
15:11
10:56:40
1 - 50 348:sta
Column Actions
Haku