Skip to Main Content
02.09. Pesupalvelu Hans Langh Oy :: NEO-rastit 2019
Ohje
02.09. Pesupalvelu Hans Langh Oy
2 km (2,0 km)
6
3 km (3,1 km)
33
4 km (4,1 km)
24
6 km (5,9 km)
15
Kaikki sarjat
78
Lehdistötulokset
XML -tulokset
NEO-rastit 2019
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit NEO-rasteilla
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
CUP -pistetilanne
Seurat
09.09. Littoisten uimaranta
02.09. Pesupalvelu Hans Langh Oy
26.08. Tolpontie
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 78
Hyväksytty: 66
Keskeytti: 12
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3 km
Maanpää Maritta
SM Maanpää
Keskeytti
9
19:22:30
4 km
17
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:23:24
+44:14
4
20:20
19:12:00
6 km
9
Lehtinen Marko
Meyer Turku
1:15:01
+8:42
2
12:39
19:06:22
3 km
23
Itäranta Emma
1:15:43
+40:07
1
24:30
19:05:51
4 km
7
Alhoke Timo
57:19
+18:09
2
13:59
19:05:39
4 km
Lähteenmäki Pirjo
Keskeytti
2
19:05:26
3 km
Liljestrand Michael
Keskeytti
1
19:04:53
4 km
19
Eklund Marko
1:45:38
+1:06:28
1
25:46
18:59:43
6 km
3
Lounela Kaarle
1:08:22
+2:03
2
11:32
18:58:19
2 km
Langh Linda
Keskeytti
1
18:57:04
6 km
2
Wärnman Patrik
RaPi
1:06:22
+3
3
11:12
18:56:16
6 km
5
Lounela Alina
1:09:30
+3:11
1
11:43
18:55:52
2 km
4
Mäkipää Leena
1:13:35
+49:20
1
36:26
18:53:19
6 km
1
Juusti Riku
Sigge
1:06:19
2
11:11
18:51:51
4 km
12
Montonen Anna-Kaisa
Kaarinan Kaupunki
1:03:12
+24:02
3
15:25
18:51:33
3 km
Kunttu Lotta
Keskeytti
1
18:48:05
6 km
7
Höglund Kaj
1:13:24
+7:05
10
12:23
18:44:03
3 km
Voutilainen Viivi
Keskeytti
1
18:39:53
4 km
10
Urhonen Seppo
Turku Energia
1:02:48
+23:38
10
15:19
18:36:23
3 km
19
Maanpää Sauli
SM Maanpää
1:06:19
+30:43
9
21:28
18:31:51
6 km
12
Virta Ismo
RaPi
1:18:10
+11:51
10
13:11
18:31:15
4 km
20
Ruopio Heikki
Mayer Turku
1:49:49
+1:10:39
3
26:47
18:29:16
4 km
2
Korkiasaari Juha-Pekka
44:56
+5:46
1
10:58
18:29:04
4 km
3
Rantaperkonen Tuomo
48:31
+9:21
1
11:50
18:27:11
3 km
20
Peltola Mikko
1:13:00
+37:24
1
23:37
18:25:50
3 km
20
Saloranta Henri
1:13:00
+37:24
1
23:37
18:25:38
3 km
Saariokari Veli-Jukka
Keskeytti
1
18:25:18
6 km
11
Jokioinen Esa
1:17:04
+10:45
3
13:00
18:23:39
2 km
Laulajainen Juho
SM Maanpää
Keskeytti
6
18:22:30
6 km
8
Miettinen Heikki
1:14:20
+8:01
3
12:32
18:22:15
4 km
18
Virrasoja Terhi
1:29:38
+50:28
3
21:52
18:19:53
2 km
3
Myllymäki Johanna
Meyer Turku
49:20
+25:05
6
24:25
18:17:32
3 km
25
Salminen Eeva
TYKS
1:21:00
+45:24
2
26:13
18:16:53
6 km
15
Putkonen Ari
Turun AMK
1:26:13
+19:54
6
14:32
18:15:22
4 km
1
Arki Vesa
Grano
39:10
2
9:33
18:14:57
3 km
12
Tuimala Matti
Meyer Turku
52:05
+16:29
13
16:51
18:13:43
3 km
Tapani Ville
Keskeytti
1
18:13:19
3 km
5
Leppänen Kimmo
Tilitoimisto Lehtimäki
45:33
+9:57
6
14:44
18:13:05
2 km
2
Mikkola Sanna Maaria
37:11
+12:56
1
18:24
18:12:55
6 km
13
Jantunen Miiro
1:21:09
+14:50
3
13:41
18:11:40
4 km
Fagerlund Lasse
TYKS
Keskeytti
3
18:10:27
6 km
14
Kajavalta Jyrki
1:22:16
+15:57
10
13:52
18:09:35
4 km
Rantala Simo
RaPi
Keskeytti
2
18:06:10
4 km
14
Toukonen Teemu
1:03:54
+24:44
2
15:35
18:04:03
6 km
10
Etu-Huitti Arto
1:15:58
+9:39
2
12:49
18:03:13
2 km
1
Saario Pasi
24:15
6
12:00
18:02:54
3 km
24
Kivimäki Raili
1:18:28
+42:52
2
25:24
18:02:33
3 km
18
Lertola Mikko
1:04:22
+28:46
4
20:50
18:02:21
3 km
17
Hirvonen Marika
IF
1:04:20
+28:44
2
20:49
18:02:10
4 km
16
Etu-Huitti Maija
1:13:51
+34:41
2
18:01
18:01:05
1 - 50 78:sta
Column Actions
Haku