Skip to Main Content
15.12. Salo Night-O Inkere :: Peikkojen tapahtumia 2020 -->
Ohje
15.12. Salo Night-O Inkere
Lyhyt (1,9 km)
11
Keski Easy AC (3,1 km)
3
Keski Easy AD (3,1 km)
3
Keski Easy BC (3,0 km)
3
Keski Easy BD (3,0 km)
2
Keski Haastavampi AC (4,7 km)
6
Keski Haastavampi AD (4,8 km)
6
Keski Haastavampi BC (4,7 km)
6
Keski Haastavampi BD (4,7 km)
5
Pitkä ACBEGF (6,9 km)
2
Pitkä ADBEHF (7,0 km)
2
Pitkä ADBFEH (7,0 km)
2
Pitkä BACEGF (6,9 km)
2
Pitkä BACFEG (6,9 km)
1
Pitkä BADEHF (7,0 km)
2
Kaikki sarjat
56
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Peikkojen tapahtumia 2020 -->
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
15.12. Salo Night-O Inkere
03.10. Junnutreenit Inkere
24.09. Rakentajien SM-kilpailu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
Lyhyt
Keski Easy AC
Keski Easy AD
Keski Easy BC
Keski Easy BD
Keski Haastavampi AC
Keski Haastavampi AD
Keski Haastavampi BC
Keski Haastavampi BD
Pitkä ACBEGF
Pitkä ADBEHF
Pitkä ADBFEH
Pitkä BACEGF
Pitkä BACFEG
Pitkä BADEHF
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 56
Hyväksytty: 52
Leima puuttuu: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
Pitkä BACEGF
2
Rapakko Timo
SuSi
1:38:22
+52:39
1
14:15
19:40:40
Pitkä BACFEG
1
Kyyrö Kalle
SalVie
1:18:22
1
11:21
19:20:40
Keski Haastavampi AC
5
Laiho Marko
SalVie
1:04:22
+23:46
1
13:42
19:06:39
Keski Easy BC
3
Lähdekorpi Mikko
1:03:49
+28:39
1
21:16
19:06:18
Keski Haastavampi BD
4
Holmroos Sakari
TuS
59:21
+21:10
1
12:38
19:01:35
Keski Haastavampi AD
5
Tuomala Matilda
AngA
58:52
+19:13
2
12:16
19:01:26
Pitkä ADBEHF
2
Mannervesi Mika
AngA
57:16
+5:23
1
8:11
18:59:38
Keski Haastavampi AD
4
Lietzen Niina
SalVie
56:33
+16:54
1
11:47
18:58:51
Keski Haastavampi AC
4
Lietzen Jukka
54:06
+13:30
1
11:31
18:56:54
Pitkä ADBFEH
2
Isojunno Veijo
KemKi
53:32
+11:20
1
7:39
18:56:00
Keski Easy BD
2
Sinnelä Mauri
SuSi
51:59
+8:52
3
17:20
18:54:37
Pitkä ADBEHF
1
Nummelin Oskari
TuS
51:53
1
7:25
18:54:28
Keski Haastavampi AC
Laiho Aleksi
SalVie
Leima puuttuu
1
18:54:17
Pitkä BADEHF
2
Riikonen Petri
SuSi
51:23
+2:48
1
7:20
18:54:04
Keski Haastavampi BC
5
Haapasaari Ilona
TuS
51:27
+10:34
1
10:57
18:53:49
Keski Haastavampi BC
4
Anttonen Helmiina
AngA
48:28
+7:35
4
10:19
18:52:38
Keski Easy AD
3
Jokiniemi Risto
SalVil
48:58
+15:49
1
15:48
18:51:15
Pitkä BADEHF
1
Seppä Touko
TuS
48:35
1
6:56
18:51:07
Keski Haastavampi AD
Pyykkö Tuomas
SalVie
Leima puuttuu
1
18:50:20
Keski Easy AC
3
Pajunen Niina
PertPe
47:16
+16:50
1
15:15
18:49:56
Pitkä ACBEGF
2
Yliluikki Matti
SuSi
45:45
+4:15
1
6:38
18:49:14
Pitkä BACEGF
1
Saarinen Jarkko
HiKi
45:43
1
6:38
18:49:07
Keski Haastavampi AD
2
Paganus-Anttonen Mari
AngA
43:41
+4:02
1
9:06
18:48:52
Keski Haastavampi BD
3
Halkilahti Siiri
AngA
43:25
+5:14
4
9:14
18:48:25
Keski Haastavampi AD
3
Miettinen Heikki
45:13
+5:34
1
9:25
18:47:34
Keski Haastavampi BC
3
Toivonen Nikolai
TuS
44:33
+3:40
1
9:29
18:47:03
Keski Easy AC
2
Pohjola Jukka
SalVil
44:22
+13:56
2
14:19
18:46:42
Keski Haastavampi BD
2
Haajanen Leif
OK Raseborg
42:42
+4:31
1
9:05
18:46:31
Keski Easy BD
1
Aavasalo Asko
SalVie
43:07
1
14:22
18:46:12
Pitkä ADBFEH
1
Huila Joona
IkNV
42:12
1
6:02
18:46:06
Pitkä ACBEGF
1
Ylikylä Petja
AngA
41:30
1
6:01
18:46:01
Keski Haastavampi AC
3
Juusti Riku
TuVi
42:38
+2:02
1
9:04
18:45:51
Keski Haastavampi BD
Rajaniemi Juho
TuS
Leima puuttuu
1
18:45:06
Keski Haastavampi BC
2
Puro Ilkka
AngA
41:58
+1:05
1
8:56
18:44:48
Keski Haastavampi BC
1
Heinonen Juhani
40:53
1
8:42
18:44:34
Keski Haastavampi AC
2
Haavisto Emmi
TuS
40:45
+9
1
8:40
18:43:55
Keski Haastavampi AC
1
Kyläkoski Elli
TuS
40:36
1
8:38
18:43:13
Keski Haastavampi AD
1
Välivirta Mikko
HaHa
39:39
2
8:16
18:42:00
Keski Haastavampi BD
1
Paulin Joonas
38:11
1
8:07
18:40:47
Lyhyt
10
Pajunen Julia
PertPe
38:06
+20:08
2
20:03
18:40:38
Lyhyt
11
Noora Pajunen
AngA
38:08
+20:10
2
20:04
18:40:33
Keski Easy AD
2
Broman Timo
SuSi
37:18
+4:09
2
12:02
18:39:36
Keski Easy BC
2
Eskolin Tatjana
35:37
+27
1
11:52
18:38:27
Keski Easy BC
1
Laaksonen Lasse
SuSi
35:10
1
11:43
18:37:23
Keski Easy AD
1
Solja Riina
HiKi
33:09
1
10:42
18:35:59
Keski Easy AC
1
Lehtonen Vilja
AngA
30:26
3
9:49
18:33:53
Lyhyt
8
Vigelius Seija
SalVie
27:41
+9:43
3
14:34
18:30:36
Lyhyt
9
Vigelius Kari
SalVie
27:44
+9:46
3
14:36
18:30:27
Lyhyt
7
Lemmetyinen Pekka
AngA
21:03
+3:05
1
11:05
18:23:36
Lyhyt
6
Anttonen Aapeli
AngA
21:02
+3:04
2
11:04
18:23:27
1 - 50 56:sta
Column Actions
Haku