Skip to Main Content
17.12. Runosmäki, Turun lyseo :: TalviRastit 2016-2017
Ohje
17.12. Runosmäki, Turun lyseo
2 km (2,2 km)
13
3 km (3,0 km)
48
4 km (4,3 km)
68
6 km (6,2 km)
52
Kaikki sarjat
181
XML -tulokset
TalviRastit 2016-2017
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
25.03. Naantali, Taimon koulu
18.03. Kaarina, Piispanristi
11.03. Oriketo, Vianorin P-paikka
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 181
Hyväksytty: 177
Leima puuttuu: 4
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
41
Laaksonen Jouni
Affecto
1:09:52
+33:20
6
11:16
20:17:20
3 km
44
Bergman Fanny
-
1:13:03
+46:52
1
24:21
13:41:40
3 km
44
Ström Patrick
GIF
1:13:03
+46:52
1
24:21
13:41:39
6 km
20
Kaunismäki Jyrki
Rasti-Lukko
59:29
+22:57
1
9:36
13:16:35
6 km
25
Viitanen Esa
Macteam
1:01:09
+24:37
6
9:52
13:16:20
6 km
19
Arki Hannu
TuMe-lpk
58:58
+22:26
5
9:31
13:16:18
6 km
10
Lehtonen Jukka
Naantalin Siniset
54:18
+17:46
5
8:45
13:16:17
4 km
63
Hynnä Tuomo
Laskuvarjojääkärikilta
58:25
+28:07
6
13:35
13:16:07
6 km
24
Taisi Saetalu
MS Parma
1:00:07
+23:35
3
9:42
13:16:06
4 km
51
Sulavuori Eija
Pöyry
52:31
+22:13
2
12:13
13:16:05
6 km
49
Vigelius Kari
1:18:07
+41:35
6
12:36
13:09:35
6 km
15
Vahala Jani K
Sigge
57:01
+20:29
4
9:12
13:09:19
6 km
4
Virtanen Matti
47:18
+10:46
7
7:38
13:05:35
6 km
11
Lainio Ilona
TuS
54:20
+17:48
6
8:46
13:03:38
6 km
40
Sadwinski Hanna-Kaisa
RaPi
1:09:22
+32:50
1
11:11
12:58:52
4 km
27
Holmijoki Tapani
Rastipiikkiö
45:45
+15:27
2
10:38
12:55:28
4 km
46
Saario Jenni
Epelit
51:23
+21:05
1
11:57
12:54:52
6 km
47
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:12:17
+35:45
5
11:40
12:54:16
2 km
1
Saviranta Pentti
24:55
4
11:20
12:54:01
4 km
26
Saarinen Villiam
Korppoolaismäen Kovikset
45:20
+15:02
1
10:33
12:53:31
6 km
31
Laakso Tero
1:03:23
+26:51
7
10:13
12:50:22
3 km
8
Viitanen Pentti
TYS
34:32
+8:21
6
11:31
12:50:12
3 km
40
Siltanen Nina
TuS
52:52
+26:41
3
17:37
12:49:52
4 km
61
Jalonen Mikko
TuS
56:08
+25:50
1
13:03
12:49:36
4 km
41
Kurkilahti Mika
TuNMKY
50:01
+19:43
4
11:38
12:48:22
6 km
18
Nappu Juha
Ilpoisten Vuorenkävijät
58:11
+21:39
4
9:23
12:48:10
4 km
4
Kallio Juho
Turun Sinikotkat
36:36
+6:18
1
8:31
12:47:46
6 km
30
Lämsä Veijo
ESM. Sähkö
1:02:33
+26:01
6
10:05
12:47:28
6 km
32
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:05:56
+29:24
5
10:38
12:47:17
6 km
39
Ennola Kari
TuNMKY
1:08:44
+32:12
2
11:05
12:44:25
4 km
58
Roivas Laura
54:56
+24:38
4
12:47
12:43:44
4 km
30
Lappalainen Juha
ATP
46:53
+16:35
6
10:54
12:42:48
4 km
19
Siltanen Johanna
TuS
44:29
+14:11
3
10:21
12:42:03
3 km
7
Päivike Satu
RaPi
33:42
+7:31
3
11:14
12:41:58
6 km
8
Toivio Matti
52:22
+15:50
1
8:27
12:41:48
4 km
31
Katainen Krista
46:58
+16:40
2
10:55
12:41:27
6 km
45
Heikkinen Mika
TYY-Pesis
1:11:31
+34:59
6
11:32
12:41:10
6 km
16
Lounela Eemeli
57:06
+20:34
4
9:13
12:40:57
4 km
15
Käyhkö Jaakko
Turun Latu
43:15
+12:57
3
10:03
12:40:45
4 km
33
Keskitalo Johanna
TuS
47:06
+16:48
2
10:57
12:40:31
6 km
43
Salonen Jussi
Jokikylän Pojat
1:10:57
+34:25
3
11:27
12:40:29
4 km
10
Kutila Mika-Petteri
Turun Sinikotkat
42:32
+12:14
1
9:53
12:39:27
3 km
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
Leima puuttuu
4
12:39:27
3 km
15
Vienanlinna Timo
Aurinkoiset
38:13
+12:02
7
12:44
12:38:16
3 km
17
Palmunen Kerttu
Nuotiotytöt
39:06
+12:55
1
13:02
12:37:39
3 km
9
Jalonen Riikka
TuS
34:36
+8:25
5
11:32
12:37:27
4 km
25
Nurisalo Jaani
45:17
+14:59
5
10:32
12:37:10
4 km
50
Paldanius Jorma
TuS
52:25
+22:07
5
12:11
12:36:54
3 km
38
Ollila Tuire
Turun Latu
52:23
+26:12
3
17:28
12:36:39
3 km
39
Leino Sari
MS-52
52:24
+26:13
3
17:28
12:36:32
1 - 50 181:sta
Column Actions
Haku