Skip to Main Content
11.05. Piispanlähteen koulu :: Turku-Rastit 2016
Ohje
11.05. Piispanlähteen koulu
2 km (2,1 km)
57
3 km (3,0 km)
122
4 km (4,3 km)
130
6 km (6,1 km)
82
Kaikki sarjat
391
Firmatulokset
72
Turku-Rastit 2016
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Firmasarjan ohjeet ja säännöt
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.10. Ilpoisten koulu
19.10. Parma Oy Rusko
12.10. Hiihtokeskus
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
Väliajat
Reittihärveli
Osallistujia: 391
Hyväksytty: 364
Leima puuttuu: 22
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
6 km
66
Lainio Valtteri
TuS
1:38:07
+47:56
1
16:05
20:18:19
6 km
71
Alanen Anna
RaKina
1:44:32
+54:21
1
2
17:08
20:15:46
6 km
70
Lähteenmäki Inka
RaKina
1:44:26
+54:15
1
1
17:07
20:15:31
6 km
N.N.
Leima puuttuu
1
1
20:12:07
6 km
77
Isokangas Tuulikki
3:05:13
+2:15:02
1
30:22
20:09:25
6 km
26
Lainio Ilona
TuS
1:12:48
+22:37
5
11:56
20:04:06
6 km
53
Lainio Saija
1:28:30
+38:19
4
14:30
20:02:06
6 km
36
Välke Olli
1:19:11
+29:00
1
12:59
20:01:33
3 km
Välke Emmi
Leima puuttuu
1
20:01:18
6 km
69
Gylen Samuli
RaPi
1:42:15
+52:04
1
16:46
19:57:54
4 km
69
Sipponen Eija
PR
1:03:16
+24:15
1
14:43
19:57:42
3 km
Eskola Eeva-Liisa
Ei aikaa
6
19:57:30
3 km
Leisvuori Anna
Henrikin tapulitytöt
Leima puuttuu
1
1
19:57:07
2 km
50
Jalonen Santeri
1:15:02
+52:11
1
35:44
19:56:24
2 km
49
Jalonen Sanni
1:13:20
+50:29
1
34:55
19:55:55
6 km
72
Vallenius Jenni
MaMa
1:46:37
+56:26
7
17:29
19:54:42
3 km
Helin Raimo
Kunto-Hempat
Leima puuttuu
1
6
19:54:25
6 km
58
Alinikula Jani
Turun Latu
1:30:27
+40:16
1
6
14:50
19:54:00
6 km
61
Metsälä Olli
1:31:54
+41:43
2
15:04
19:53:55
6 km
59
Metsälä Visa
1:31:40
+41:29
2
15:02
19:53:30
6 km
43
Mäki Tero
TuMe
1:21:45
+31:34
1
13:24
19:52:24
6 km
33
Holm Christian
IF Femman
1:16:49
+26:38
5
12:36
19:52:06
3 km
Tzukanov Michael
Leima puuttuu
1
19:51:30
6 km
49
Hovi Viljami
1:25:45
+35:34
3
14:03
19:48:59
3 km
107
Santapukki Santeri
1:42:21
+1:12:00
5
34:07
19:48:53
6 km
21
Tavast Timo
1:10:27
+20:16
1
11:33
19:48:23
2 km
Kivelä Topias
Leima puuttuu
1
19:48:17
4 km
7
Kivelä Janne
AngA
43:13
+4:12
1
10:03
19:47:17
4 km
107
Tammi Kalle
Hartela
1:22:03
+43:02
1
3
19:05
19:47:16
6 km
Siira Marko
Ei aikaa
1
19:46:55
4 km
75
Jalonen Mikko
TuS
1:04:59
+25:58
2
15:07
19:44:29
4 km
76
Mannonen Mikko
TuS
1:05:00
+25:59
3
15:07
19:43:59
6 km
38
Nurminen Jouni
1:19:24
+29:13
1
13:01
19:43:49
6 km
37
Nurminen Juuso
1:19:16
+29:05
1
13:00
19:43:23
3 km
87
Rantala Anniina
LiPi
1:09:16
+38:55
1
23:05
19:41:17
6 km
68
Huhtala Ismo
Elomatic
1:38:12
+48:01
1
7
16:06
19:41:11
4 km
82
Korkiasaari Timo
Poliisilaitos (Tupu)
1:06:58
+27:57
1
5
15:34
19:40:53
3 km
74
Haavisto Anna
1:02:41
+32:20
2
20:54
19:40:41
4 km
79
Jauhiainen Leila
1:05:41
+26:40
5
15:17
19:40:17
3 km
97
Sydänoja Johanna
1:19:04
+48:43
3
26:21
19:39:59
4 km
Aitasalo Eva
Auran Tytöt
Leima puuttuu
1
1
19:39:41
4 km
109
Ojansivu Jesse
1:24:46
+45:45
1
19:43
19:39:19
4 km
120
Asumaa Mika
1:41:15
+1:02:14
7
23:33
19:38:47
3 km
93
Kokki Tommi
1:14:50
+44:29
3
24:57
19:38:41
3 km
104
Hägen Nicklas
1:32:43
+1:02:22
1
30:54
19:38:23
4 km
47
Hiltunen Jani
56:52
+17:51
4
13:13
19:32:34
3 km
38
Paatero Ilkka
Turun Sinikotkat
50:58
+20:37
1
1
16:59
19:32:22
6 km
67
Hurmerinta Erkki
1:38:09
+47:58
4
16:05
19:31:55
6 km
3
Rauvola Antti
MS Parma
55:13
+5:02
3
9:03
19:31:40
2 km
47
Yli-Savola Valo
1:04:20
+41:29
1
30:38
19:31:22
1 - 50 391:sta
Column Actions
Haku