Skip to Main Content
12.10. Ilmaristen tanssilava :: Turku-Rastit 2011
Ohje
12.10. Ilmaristen tanssilava
2 km (2.3)
48
3 km (3.4)
84
4 km (4.3)
95
6 km (6.4)
36
Kaikki sarjat
263
Firmatulokset
74
Turku-Rastit 2011
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
26.10. Hirvensalon Urheilutalo
19.10. Ilposten koulu
12.10. Ilmaristen tanssilava
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km (2.3)
3 km (3.4)
4 km (4.3)
6 km (6.4)
Väliajat
Osallistujia: 263
Hyväksytty: 253
Leima puuttuu: 9
Ei aikaa: 1
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Pist
Suor
/km
Tapahtuma-aika
3 km (3.4)
18
Saario Jukka
-
44:08
+13:54
1
7
12:58
20:38:00
3 km (3.4)
80
Salakari Lasse
1:28:59
+58:45
3
26:10
20:37:59
3 km (3.4)
Eskola Eeva-Liisa
Leima puuttuu
21
20:37:58
6 km (6.4)
30
Mänty Pekka
HirvHe
1:38:15
+49:06
15
15:21
20:37:57
2 km (2.3)
14
Havia Tuula
MaMa
47:38
+26:34
4
20:42
20:37:56
6 km (6.4)
31
Alinikula Jani
Turun Latu
1:39:45
+50:36
1
23
15:35
20:37:55
6 km (6.4)
32
Huhtala Ismo
Elomatic
1:40:33
+51:24
1
26
15:42
20:37:54
2 km (2.3)
27
Pahlman Svante
LVI ins.tsto G. Pahlman
52:20
+31:16
1
2
22:45
20:37:54
2 km (2.3)
26
Pahlman Ofelia
PIF
52:06
+31:02
1
22:39
20:37:53
2 km (2.3)
29
Helin Raimo
Kunto-Hempat
53:13
+32:09
1
24
23:08
20:37:52
4 km (4.3)
62
Viljanen Timo
TuS
1:04:44
+29:19
28
15:03
20:37:51
3 km (3.4)
34
Antikainen Marja-Leena
TuS
48:18
+18:04
9
14:12
20:37:50
3 km (3.4)
9
Antikainen Inna
TuS
40:22
+10:08
11
11:52
20:37:49
3 km (3.4)
74
Lunnas Teppo
1:17:44
+47:30
15
22:51
20:37:48
4 km (4.3)
79
Hyytiäinen Tarja
Kaarinan Kaupunki
1:16:36
+41:11
1
22
17:48
20:37:47
6 km (6.4)
23
Tammisaari Pentti
HirvHe
1:25:03
+35:54
17
13:17
20:37:47
6 km (6.4)
Jerkku Jarmo
TuMe
Leima puuttuu
21
20:37:46
3 km (3.4)
60
Myöhänen Jouko
Kunto-Hempat
1:00:45
+30:31
1
18
17:52
20:37:44
3 km (3.4)
30
Tamminen Anselm
Functio Laesa
47:04
+16:50
1
17
13:50
20:37:43
4 km (4.3)
28
Höglund Kari
ELY-keskus
50:21
+14:56
1
22
11:42
20:37:42
2 km (2.3)
40
Harkila Maria
1:11:54
+50:50
5
31:15
20:37:41
3 km (3.4)
52
Ruusunen Pyry
Ipotronic
56:06
+25:52
1
25
16:30
20:37:40
6 km (6.4)
9
Seppä Janne
Hal Bro
1:07:11
+18:02
1
8
10:29
20:37:39
2 km (2.3)
42
Hentula Minna
Elomatic
1:15:03
+53:59
1
22
32:37
20:37:39
2 km (2.3)
41
Urponen Auli
Elomatic
1:14:28
+53:24
1
19
32:22
20:37:38
2 km (2.3)
28
Ruusunen Ismo
Ipotronic
52:53
+31:49
1
28
22:59
20:37:37
4 km (4.3)
60
Virtanen Kari
NaSU
1:03:18
+27:53
1
12
14:43
20:37:36
4 km (4.3)
48
Merikivi Jani
Roihuvuoren Urheilijat
57:43
+22:18
1
6
13:25
20:37:35
4 km (4.3)
47
Kela Petteri
56:57
+21:32
3
13:14
20:37:34
6 km (6.4)
26
Oksa Timo
Solar Simulator
1:26:31
+37:22
1
28
13:31
20:37:33
4 km (4.3)
7
Karhunen Antti
TuMe-lpk
40:00
+4:35
1
20
9:18
20:37:33
4 km (4.3)
8
Saikkonen Otto
TuMe-lpk
40:30
+5:05
1
14
9:25
20:37:32
4 km (4.3)
57
Lahdes Kimmo
TYKS
1:02:22
+26:57
1
7
14:30
20:37:31
2 km (2.3)
6
Jalava Simo
Europlan
35:19
+14:15
1
5
15:21
20:37:30
4 km (4.3)
51
Urhonen Seppo
Turku Energia
58:03
+22:38
1
23
13:30
20:37:29
6 km (6.4)
3
Bister Reijo
Rasti 88
56:34
+7:25
22
8:50
20:37:29
3 km (3.4)
59
Keva Tero
1:00:38
+30:24
2
17:50
20:37:28
2 km (2.3)
37
Kronström Maija
Turun Latu
1:08:35
+47:31
1
6
29:49
20:37:26
2 km (2.3)
36
Kronström Göran
Turun Latu
1:08:27
+47:23
1
6
29:45
20:37:25
6 km (6.4)
16
Fagerlund Lasse
TYKS
1:13:07
+23:58
1
5
11:25
20:37:25
6 km (6.4)
14
Kuokkanen Ismo
Paroc
1:12:05
+22:56
1
17
11:15
20:37:24
4 km (4.3)
81
Pajumäki Pasi
1:16:58
+41:33
1
17:53
20:37:23
4 km (4.3)
82
Sulavuori Eija
Tunturi
1:17:12
+41:47
1
6
17:57
20:37:22
3 km (3.4)
79
Syväluoma Juho
Silmänpilkkeet
1:28:08
+57:54
1
17
25:55
20:37:22
6 km (6.4)
15
Teittinen Matti
ATLetico Cosmico
1:12:53
+23:44
1
17
11:23
20:37:21
6 km (6.4)
17
Kajavalta Jyrki
Nokia
1:14:33
+25:24
1
19
11:38
20:37:20
6 km (6.4)
8
Suominen Petteri
Luontoinfo
1:03:23
+14:14
1
22
9:54
20:37:19
6 km (6.4)
12
Räbb Rainer
Aktia Henkivakuutus
1:07:21
+18:12
1
7
10:31
20:37:17
4 km (4.3)
55
Aura Annika
Nokia
1:00:36
+25:11
1
5
14:05
20:37:16
6 km (6.4)
11
Lietzen Jukka
Kisko
1:07:19
+18:10
1
3
10:31
20:37:16
1 - 50 263:sta
Column Actions
Haku