Skip to Main Content
22.05. Kultanummen kenttä, Kaarina :: Turku-Rastit 2024
Ohje
22.05. Kultanummen kenttä, Kaarina
2 km (1,8 km)
47
3 km (2,9 km)
117
4 km (3,9 km)
125
6 km (6,0 km)
47
8 km (7,5 km)
16
Kaikki sarjat
352
Livelox
Lehdistötulokset
XML -tulokset
Turku-Rastit 2024
Omat tulokset
0
Kalenteri
Uutiset
Ohjeet
Näin toimit Turku-Rasteilla
Yhteystiedot
Lisää omaan kalenteriin (iCal)
Tulokset
Henkilöt
Seurat
12.06. Merttelä
05.06. Raisio Neste
29.05. Littoisten koulu
Vanhemmat tulokset
Vanhemmat tulokset löytyy kalenterisivulta.
Vaihda kalenteri
Vaihda tapahtumasarja ja kalenteri. Voit vaihtaa myös toisen järjestäjän kalenteriin.
Palaute
Lähetä palautetta ja kehitysehdotuksia tästä tulospalvelujärjestelmästä
Kaikki sarjat
2 km
3 km
4 km
6 km
8 km
Väliajat
Livelox
Osallistujia: 352
Hyväksytty: 319
Leima puuttuu: 28
Ei aikaa: 5
Suorita
Rivit
1
5
10
15
20
25
50
100
1000
Kaikki
Toiminnot
Sarja
Sija
Nimi
Seura
Aika
+
Suor
/km
Tapahtuma-aika
4 km
118
Mörsky Ida
1:44:00
+1:09:59
1
26:30
20:07:17
6 km
18
Lehtinen Sauli
PR
1:07:08
+24:26
1
11:09
20:04:59
8 km
Routila Johannes
Leima puuttuu
1
20:04:22
3 km
89
Urmas Pauli
1:18:10
+49:51
2
27:11
19:58:38
4 km
114
Högblom Esa
1:30:49
+56:48
3
23:08
19:52:42
6 km
38
Huhtala Ismo
Elomatic
1:31:36
+48:54
7
15:12
19:52:34
3 km
83
Erling Ida
Turun Latu
1:14:29
+46:10
1
25:54
19:50:53
6 km
32
Karonen Sauli
1:17:59
+35:17
4
12:57
19:49:43
6 km
Kutila Mika-Petteri
TuS
Leima puuttuu
3
19:47:21
6 km
29
Virtanen Tomi
Turun Puristus
1:14:09
+31:27
2
12:18
19:47:13
8 km
3
Hiltunen Jarkko
RaPi
1:02:27
+6:24
3
8:18
19:45:20
6 km
31
Vasarainen Juha
1:14:41
+31:59
1
12:24
19:43:14
2 km
Glückert Sanna
Leima puuttuu
1
19:42:31
3 km
67
Heikkilä Elmo
1:00:47
+32:28
1
21:09
19:39:54
8 km
8
Virta Ismo
RaPi
1:24:37
+28:34
6
11:15
19:38:48
8 km
12
Böling Jari
TuS
1:43:07
+47:04
3
13:42
19:37:38
4 km
23
Hagström Erica
44:28
+10:27
2
11:20
19:35:51
3 km
68
Aho Johanna
Raisio Oyj
1:01:07
+32:48
2
21:15
19:35:40
6 km
16
Köyvönen Kuutti
1:06:39
+23:57
2
11:04
19:34:45
3 km
101
Vainionpää Reija
1:46:14
+1:17:55
1
36:57
19:33:49
3 km
101
Pajunen Eija
TuS
1:46:14
+1:17:55
3
36:57
19:33:40
3 km
76
Valta Iida
1:08:33
+40:14
1
23:51
19:33:25
3 km
82
Vasarainen Sini
1:13:39
+45:20
1
25:37
19:33:16
4 km
Korsimo Sanna
Leima puuttuu
1
19:32:43
3 km
85
Kupila Sanna
MuSeokeskus
1:16:54
+48:35
4
26:45
19:32:30
3 km
20
Hagström Wilma
TuS
42:06
+13:47
4
14:39
19:32:09
8 km
1
Korpinen Taneli
TuMe
56:03
5
7:27
19:31:55
4 km
87
Kivimäki Sanna
1:01:32
+27:31
2
15:41
19:31:41
3 km
28
Leino Mari
TuS
44:33
+16:14
4
15:30
19:31:10
3 km
74
Essi Saru
1:06:25
+38:06
3
23:06
19:31:03
3 km
73
Sami Saru
1:06:23
+38:04
3
23:05
19:30:55
4 km
112
Liukko-Sipi Hanna
1:29:13
+55:12
2
22:44
19:30:34
3 km
96
Viikari Milla
1:23:22
+55:03
5
29:00
19:30:26
2 km
39
Hakkarainen Samuli
1:28:57
+59:33
1
49:25
19:30:09
8 km
11
Lamppu Tiina
MS Parma
1:42:43
+46:40
6
13:39
19:29:55
2 km
39
Hakkarainen Samuli
1:28:57
+59:33
1
49:25
19:29:11
4 km
108
Yli-Hallila Terhi
1:21:40
+47:39
4
20:48
19:28:58
4 km
106
Viikari Elsa
1:19:34
+45:33
4
20:16
19:28:43
4 km
69
Välimäki Timo
Paimion Rasti
54:44
+20:43
3
13:57
19:28:30
3 km
48
Välimäki Milla
52:33
+24:14
2
18:17
19:28:21
2 km
31
Välimäki Topi
PR
1:04:31
+35:07
2
35:51
19:28:09
3 km
Laineenoja Mari ja Alihanka Mikko
Leima puuttuu
1
19:27:50
8 km
5
Niemensivu Timi
Rasti-Lukko
1:03:12
+7:09
1
8:24
19:27:40
3 km
100
Sarja Ilari
1:41:12
+1:12:53
1
35:12
19:27:06
3 km
99
Päivänsäde Anu
1:31:45
+1:03:26
1
31:55
19:24:34
3 km
98
Tulonen Teija
1:31:43
+1:03:24
1
31:54
19:24:23
2 km
19
Välimäki Tilda
Paimion Rasti
47:58
+18:34
2
26:39
19:24:10
3 km
Hupponen Pauliina
Leima puuttuu
1
19:23:37
6 km
42
Nykänen Anton
2:00:11
+1:17:29
1
19:57
19:23:05
2 km
3
Hagström Isabella
TuS
31:27
+2:03
3
17:28
19:22:52
1 - 50 352:sta
Column Actions
Haku