Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
C :: Osuustilanne, 2. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
307
Helsingin Suunnistajat 1
1:05:08
2
Jaakko Länsiluoto
2.
35:07
#3 ccccc
5.
2.
310
Vehkalahden Veikot 1
1:07:35
+2:27
6
Henri Kukkonen
3.
35:50
#2 bbbbb
11.
3.
345
TeamFinge 1
1:09:03
+3:55
7
Casper Fingerroos
5.
36:21
#3 ccccc
11.
4.
304
Turun Metsänkävijät 1
1:09:21
+4:13
5
Timo Lainema
6.
36:59
#3 ccccc
12.
5.
302
MS Parma 1
1:10:03
+4:55
1
Rauli Jalonen
10.
40:00
#3 ccccc
15.
6.
305
Lynx 1
1:10:36
+5:28
10
Tom Asklöf
1.
34:36
#2 bbbbb
9.
7.
337
Espoon Suunta 2
1:11:06
+5:58
1
Kai Hilo
11.
40:48
#2 bbbbb
19.
8.
306
Kokkolan Suunnistajat 1
1:12:41
+7:33
3
Venla Venetjoki
14.
42:24
#1 aaaaa
19.
9.
314
Koovee 2
1:14:08
+9:00
2
Jere Siivonen
13.
41:10
#3 ccccc
16.
10.
316
Espoon Akilles 2
1:14:09
+9:01
8
Lauri Sumanen
16.
44:11
#1 aaaaa
21.
11.
308
UNO SK 1
1:14:25
+9:17
7
Petri Laaksonen
7.
38:14
#1 aaaaa
10.
12.
336
Valkeakosken Haka 1
1:15:22
+10:14
1
Timo Salonen
8.
39:40
#2 bbbbb
16.
13.
317
OK Trian 1
1:15:30
+10:22
12
Jannica Lindahl
17.
45:35
#2 bbbbb
21.
14.
335
Tampereen Pyrintö 1
1:19:34
+14:26
2
Sami Liponkoski
15.
43:54
#3 ccccc
19.
15.
311
SK Uusi 1
1:20:41
+15:33
13
Eveliina Muukkonen
9.
39:56
#1 aaaaa
14.
16.
342
Rajamäen Rykmentti 3
1:23:15
+18:07
2
Iida Varmavuo
20.
47:32
#1 aaaaa
26.
17.
321
Lynx 2
1:23:45
+18:37
3
Sini Närvä
18.
46:21
#1 aaaaa
24.
18.
349
Turun NMKY 1
1:25:55
+20:47
14
Jani Vahala
11.
40:48
#1 aaaaa
17.
19.
309
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1:26:35
+21:27
6
Harri Vehkalahti
19.
46:22
#3 ccccc
23.
20.
328
Vehkalahden Veikot 2
1:26:38
+21:30
1
Liisa Kriktilä
22.
49:09
#3 ccccc
24.
21.
319
Hyvinkään Rasti 1
1:28:53
+23:45
16
Janne Åberg
4.
35:58
#3 ccccc
7.
22.
341
Koovee 3
1:29:38
+24:30
Teemu Kallio
25.
51:07
#2 bbbbb
28.
23.
322
Kymin Suunnistajat 2
1:29:57
+24:49
1
Tiina Paavola
23.
51:01
#2 bbbbb
27.
24.
333
Paimion Rasti 1
1:31:40
+26:32
2
Aapo Virtanen
27.
51:23
#3 ccccc
28.
25.
332
Kouvolan Suunnistajat 1
1:31:55
+26:47
6
Urho Ojala
31.
54:41
#2 bbbbb
31.
26.
323
OK 77 1
1:33:52
+28:44
11
Santeri Kenttä
32.
58:00
#3 ccccc
36.
27.
329
Pihkaniskat 1
1:34:48
+29:40
11
Sami Miettinen
33.
58:48
#1 aaaaa
38.
28.
312
Kymin Suunnistajat 1
1:35:06
+29:58
1
Päivi Pätäri
28.
54:24
#2 bbbbb
30.
29.
313
Espoon Suunta 1
1:36:16
+31:08
2
Hanna Vuorela
26.
51:19
#1 aaaaa
30.
30.
347
Kokkolan Suunnistajat 3
1:38:02
+32:54
6
Seppo Nurisalo
21.
47:50
#1 aaaaa
27.
31.
348
Kokkolan Suunnistajat 4
1:45:03
+39:55
8
Marko Siironen
36.
1:06:27
#2 bbbbb
34.
32.
315
Espoon Akilles 1
1:52:00
+46:52
2
Jessica Bartholdi
37.
1:07:17
#2 bbbbb
35.
33.
351
Espoon Akilles 3
1:53:38
+48:30
26
Jori Palomäki
42.
1:21:56
#2 bbbbb
41.
34.
301
Rastikarhut 1
1:58:34
+53:26
5
Aaro Kujansuu
35.
1:04:52
#2 bbbbb
32.
35.
350
Turun NMKY 2
2:00:51
+55:43
9
Suvi Tanner
29.
54:31
#3 ccccc
31.
36.
331
Rajamäen Rykmentti 1
2:08:18
+1:03:10
9
Anne Mänty
34.
59:11
#1 aaaaa
39.
37.
327
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
2:08:28
+1:03:20
8
Virve Venhe
45.
1:27:10
#2 bbbbb
42.
38.
343
Vehkalahden Veikot 3
2:08:32
+1:03:24
3
Hanna Tyni
40.
1:18:22
#3 ccccc
43.
39.
338
OK Raseborg 2
2:08:33
+1:03:25
5
Citha Dahl
41.
1:18:51
#3 ccccc
44.
40.
303
Koovee 1
2:10:46
+1:05:38
2
Eeva-Liisa Salonen
39.
1:13:01
#1 aaaaa
44.
41.
330
SK Uusi 2
2:10:57
+1:05:49
7
Katja Pellikka
30.
54:38
#3 ccccc
32.
42.
318
OK Trian 2
2:13:01
+1:07:53
9
Milla Laurila
43.
1:25:37
#3 ccccc
45.
43.
340
Rajamäen Rykmentti 2
2:21:16
+1:16:08
5
Päivi Varmavuo
47.
1:28:19
#3 ccccc
46.
44.
324
Hyvinkään Rasti 2
2:24:05
+1:18:57
3
Ira Kantelinen
44.
1:26:27
#1 aaaaa
47.
45.
334
Riihimäen Suunnistajat 1
2:25:15
+1:20:07
2
Sami Lampinen
38.
1:09:20
#1 aaaaa
43.
46.
339
Pihkaniskat 2
2:37:31
+1:32:23
Tapio Väänänen
46.
1:27:42
#1 aaaaa
48.
47.
346
Kokkolan Suunnistajat 2
2:51:14
+1:46:06
7
Päivi Tukala
48.
1:57:18
#2 bbbbb
43.
344
Vehkalahden Veikot 4
N.N.
Ei lähtenyt
#1 aaaaa
326
Kyrös-Rasti 1
Julia Hirvonen
24.
51:03
#1 aaaaa
29.
320
OK Raseborg 1
Christin Westerlund
Hylätty
#2 bbbbb
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin