Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
C :: Osuustilanne, 1. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
317
OK Trian 1
29:55
Oskari Reijonen
1.
29:55
#1 aaaaa
2.
2.
316
Espoon Akilles 2
29:58
+0:03
Tuomas Vaherlehto
2.
29:58
#2 bbbbb
2.
3.
307
Helsingin Suunnistajat 1
30:01
+0:06
Tuomas Tala
3.
30:01
#2 bbbbb
3.
4.
302
MS Parma 1
30:03
+0:08
Jussi Karttila
4.
30:03
#2 bbbbb
4.
5.
306
Kokkolan Suunnistajat 1
30:17
+0:22
Markus Hirvinen
5.
30:17
#2 bbbbb
5.
6.
337
Espoon Suunta 2
30:18
+0:23
Joni Kemppi
6.
30:18
#1 aaaaa
3.
7.
351
Espoon Akilles 3
31:42
+1:47
Ville Vierimaa
7.
31:42
#3 ccccc
2.
8.
310
Vehkalahden Veikot 1
31:45
+1:50
Jarkko Heikkinen
8.
31:45
#3 ccccc
3.
9.
304
Turun Metsänkävijät 1
32:22
+2:27
Tommi Putkuri
9.
32:22
#1 aaaaa
4.
10.
345
TeamFinge 1
32:42
+2:47
Sebastian Fingerroos
10.
32:42
#1 aaaaa
5.
11.
314
Koovee 2
32:58
+3:03
Lauri Naskali
11.
32:58
#1 aaaaa
6.
12.
335
Tampereen Pyrintö 1
35:40
+5:45
Olli Mustajoki
12.
35:40
#1 aaaaa
7.
13.
336
Valkeakosken Haka 1
35:42
+5:47
Maksim Karpelson
13.
35:42
#3 ccccc
6.
14.
342
Rajamäen Rykmentti 3
35:43
+5:48
Kseniia Penzina
14.
35:43
#2 bbbbb
10.
15.
323
OK 77 1
35:52
+5:57
Rasmus Mårtenson
15.
35:52
#2 bbbbb
12.
16.
329
Pihkaniskat 1
36:00
+6:05
Tommi Nietosjärvi
16.
36:00
#3 ccccc
8.
16.
305
Lynx 1
36:00
+6:05
Mikko Kuusinen
16.
36:00
#3 ccccc
8.
18.
308
UNO SK 1
36:11
+6:16
Heikki Pesola
18.
36:11
#3 ccccc
10.
19.
332
Kouvolan Suunnistajat 1
37:14
+7:19
Lasse Peltonen
19.
37:14
#1 aaaaa
9.
20.
321
Lynx 2
37:24
+7:29
Tony Hellstedt
20.
37:24
#2 bbbbb
13.
21.
328
Vehkalahden Veikot 2
37:29
+7:34
Sanna Weckman
21.
37:29
#2 bbbbb
14.
22.
341
Koovee 3
38:31
+8:36
Hanna-Maija Koski
22.
38:31
#3 ccccc
14.
23.
348
Kokkolan Suunnistajat 4
38:36
+8:41
Kari Myllymäki
23.
38:36
#1 aaaaa
11.
24.
322
Kymin Suunnistajat 2
38:56
+9:01
Harry Paavola
24.
38:56
#1 aaaaa
12.
25.
309
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
40:13
+10:18
Jari Niemenmaa
25.
40:13
#1 aaaaa
15.
26.
333
Paimion Rasti 1
40:17
+10:22
Tuomo Haapala
26.
40:17
#2 bbbbb
17.
27.
312
Kymin Suunnistajat 1
40:42
+10:47
Mikko Kiiski
27.
40:42
#1 aaaaa
16.
28.
311
SK Uusi 1
40:45
+10:50
Julia Jacobsson
28.
40:45
#2 bbbbb
18.
29.
327
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
41:18
+11:23
Rasmus Niinimäki
29.
41:18
#1 aaaaa
18.
30.
315
Espoon Akilles 1
44:43
+14:48
Dennis Florström
30.
44:43
#3 ccccc
20.
31.
313
Espoon Suunta 1
44:57
+15:02
Line Nybakken
31.
44:57
#3 ccccc
21.
32.
349
Turun NMKY 1
45:07
+15:12
Olli Välke
32.
45:07
#3 ccccc
22.
33.
318
OK Trian 2
47:24
+17:29
Sanna Nuottajärvi
33.
47:24
#2 bbbbb
22.
34.
338
OK Raseborg 2
49:42
+19:47
Charlotta Wolff
34.
49:42
#2 bbbbb
23.
35.
343
Vehkalahden Veikot 3
50:10
+20:15
Jarno Koivula
35.
50:10
#2 bbbbb
24.
36.
347
Kokkolan Suunnistajat 3
50:12
+20:17
Tony Vuorinen
36.
50:12
#2 bbbbb
25.
37.
319
Hyvinkään Rasti 1
52:55
+23:00
Sakke Ahoniemi
37.
52:55
#1 aaaaa
32.
38.
340
Rajamäen Rykmentti 2
52:57
+23:02
Tuomas Multala
38.
52:57
#1 aaaaa
33.
39.
301
Rastikarhut 1
53:42
+23:47
Jutta Koivunen
39.
53:42
#1 aaaaa
34.
40.
346
Kokkolan Suunnistajat 2
53:56
+24:01
Jaani Nurisalo
40.
53:56
#3 ccccc
29.
41.
324
Hyvinkään Rasti 2
57:38
+27:43
Marika Damskägg
41.
57:38
#3 ccccc
34.
42.
303
Koovee 1
57:45
+27:50
Katja Schüle
42.
57:45
#3 ccccc
35.
43.
320
OK Raseborg 1
1:02:44
+32:49
Monique Westerberg
43.
1:02:44
#3 ccccc
37.
44.
350
Turun NMKY 2
1:06:20
+36:25
Katja Auvinen
44.
1:06:20
#1 aaaaa
42.
45.
331
Rajamäen Rykmentti 1
1:09:07
+39:12
Mikko Väkiparta
45.
1:09:07
#2 bbbbb
37.
46.
339
Pihkaniskat 2
1:09:49
+39:54
Leena Arvela
46.
1:09:49
#3 ccccc
40.
47.
334
Riihimäen Suunnistajat 1
1:15:55
+46:00
Jari Paukkola
47.
1:15:55
#3 ccccc
42.
48.
330
SK Uusi 2
1:16:19
+46:24
Mari Hovinen
48.
1:16:19
#1 aaaaa
45.
49.
344
Vehkalahden Veikot 4
1:39:49
+1:09:54
Miika Myllynen
49.
1:39:49
#3 ccccc
48.
326
Kyrös-Rasti 1
Wilhelmiina Liuksiala
Hylätty
#2 bbbbb
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin