Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
B :: Osuustilanne, 2. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
118
Angelniemen Ankkuri 1
24:17
2
Onni Virtanen
1.
11:26
#1 A
2.
2.
104
Koovee 1
25:52
+1:35
12
Hanni Koski
2.
12:03
#1 A
4.
3.
103
Espoon Suunta 1
25:54
+1:37
6
Mikki Kankaanpää
3.
12:17
#1 A
6.
4.
115
Koovee 2
26:26
+2:09
8
Eero Siivonen
4.
12:44
#1 A
11.
5.
105
Tampereen Pyrintö 2
26:38
+2:21
3
Aino Koskinen
7.
13:03
#1 A
16.
6.
101
Lynx 1
26:58
+2:41
2
Lotta Packalén
19.
14:03
#1 A
34.
7.
178
Kokkolan Suunnistajat 2
27:06
+2:49
6
Matleena Ketola
25.
14:29
#1 A
41.
8.
106
Tampereen Pyrintö 3
27:09
+2:52
2
Masi Lilja
14.
13:44
#1 A
29.
9.
114
Vehkalahden Veikot 1
27:33
+3:16
7
Tiitu Takanen
31.
14:55
#1 A
51.
10.
108
Helsingin Suunnistajat 1
27:57
+3:40
10
Eino Ristimäki
10.
13:13
#1 A
20.
10.
137
Hyvinkään Rasti 1
27:57
+3:40
9
Vili Kantelinen
11.
13:14
#1 A
21.
12.
124
Helsingin Suunnistajat 2
27:58
+3:41
12
Eemil Roschier
8.
13:08
#1 A
17.
13.
123
Koovee 3
28:04
+3:47
2
Elias Vähä-Ypyä
22.
14:23
#1 A
38.
14.
107
SK Uusi 1
28:14
+3:57
2
Väinö Pellikka
13.
13:40
#1 A
27.
14.
102
Tampereen Pyrintö 1
28:14
+3:57
9
Saara Malm
33.
15:04
#1 A
55.
16.
174
Lapuan Virkiä 1
28:15
+3:58
3
Nanna Nivukoski
23.
14:27
#1 A
39.
17.
121
Tampereen Pyrintö 4
28:20
+4:03
10
Saana Lehtovirta
30.
14:46
#1 A
48.
18.
116
Espoon Suunta 2
28:31
+4:14
10
Kasper Hilo
8.
13:08
#1 A
17.
19.
129
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
28:33
+4:16
3
Topias Immonen
16.
13:46
#1 A
31.
20.
113
Espoon Akilles 1
28:52
+4:35
5
Viljami Veikkola
29.
14:45
#1 A
47.
21.
112
Rasti-Nokia 1
28:53
+4:36
4
Iida Koskinen
21.
14:16
#1 A
37.
22.
125
Kyrös-Rasti 1
29:09
+4:52
4
Vilma Pyhtilä
20.
14:13
#1 A
36.
23.
147
Ulvilan Ura 1
29:38
+5:21
4
Lauri Joopi
26.
14:30
#1 A
42.
24.
151
Kymin Suunnistajat 1
29:39
+5:22
15
Ilona Kiiski
40.
16:02
#1 A
70.
25.
139
Paimion Rasti 1
29:56
+5:39
Aaro Lahdenperä
33.
15:04
#1 A
55.
26.
132
Rajamäen Rykmentti 1
30:00
+5:43
10
Peetu Malmström
16.
13:46
#1 A
31.
27.
136
Rajamäen Rykmentti 2
30:02
+5:45
12
Otso Leinonen
15.
13:45
#1 A
30.
28.
133
Kangasala SK 1
30:07
+5:50
18
Tami Uusitalo
6.
12:59
#1 A
14.
29.
177
Hämeenlinnan Suunnistajat 2
30:13
+5:56
21
Tuomas Immonen
5.
12:54
#1 A
12.
30.
134
Kangasala SK 2
30:15
+5:58
13
Eino Liuha
12.
13:23
#1 A
25.
31.
135
Hiidenkiertäjät 1
30:17
+6:00
9
Arttu Aaltonen
18.
13:54
#1 A
33.
32.
119
OK Raseborg 1
30:41
+6:24
1
Viggo Fagerlund
32.
15:02
#1 A
54.
33.
127
Rastikarhut 1
30:43
+6:26
4
Lotta Kivioja
23.
14:27
#1 A
39.
34.
170
Rajamäen Rykmentti 3
30:52
+6:35
3
Antti Loukkalahti
27.
14:36
#1 A
43.
35.
128
Lynx 3
30:54
+6:37
17
Sofia Alhonen
41.
16:14
#1 A
73.
36.
145
Helsingin Suunnistajat 3
30:58
+6:41
7
Topias Ryyppö
38.
15:25
#1 A
65.
37.
141
OK Trian 1
31:00
+6:43
6
Samuli Holmström
39.
15:26
#1 A
66.
38.
109
Rasti-Lukko 1
31:40
+7:23
15
Lassi Mustonen
47.
16:52
#1 A
86.
39.
110
Lynx 2
31:53
+7:36
7
Kaapo Närvä
42.
16:15
#1 A
74.
40.
130
Angelniemen Ankkuri 2
31:55
+7:38
9
Miina Lehtinen
28.
14:43
#1 A
46.
41.
131
Pihkaniskat 1
32:01
+7:44
20
Emma Tuominen
48.
17:16
#1 A
90.
42.
173
Lahden Suunnistajat-37 1
32:03
+7:46
Eevert Nurmela
35.
15:13
#1 A
59.
43.
156
Vehkalahden Veikot 2
34:17
+10:00
2
Olli Pohjalainen
50.
17:17
#1 A
93.
44.
142
Paimion Rasti 2
34:22
+10:05
Reetta Mulari
51.
17:24
#1 A
94.
45.
144
Angelniemen Ankkuri 3
34:24
+10:07
4
Aada Tapiola
55.
17:49
#1 A
100.
46.
159
Turun Suunnistajat 3
34:37
+10:20
5
Ella Mäkelä
48.
17:16
#1 A
90.
47.
193
Tampereen Pyrintö 6
35:20
+11:03
15
Hilla Pohjola
37.
15:19
#1 A
61.
48.
172
Kouvolan Suunnistajat 1
35:27
+11:10
1
Elmo Karvonen
58.
18:17
#1 A
108.
49.
158
Kokkolan Suunnistajat 1
36:07
+11:50
3
Alisa Hyyppä
59.
18:39
#1 A
110.
50.
155
Lynx 4
36:46
+12:29
3
Niira Närvä
62.
19:04
#1 A
114.
51.
146
OK Trian 2
36:47
+12:30
3
Ilmo Petroff
68.
19:36
#1 A
127.
52.
117
Valkeakosken Haka 1
37:12
+12:55
23
Ada Airaksinen
75.
21:39
#1 A
143.
53.
143
Turun Suunnistajat 1
37:13
+12:56
2
Sanni Jalonen
66.
19:20
#1 A
123.
54.
187
Koovee 4
37:24
+13:07
15
Konsta Koski
45.
16:40
#1 A
81.
55.
162
Pälkäneen Luja-Lukko 1
37:26
+13:09
6
Kasper Ketola
54.
17:37
#1 A
99.
56.
161
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
37:59
+13:42
21
Aada Vitikainen
76.
21:46
#1 A
144.
57.
182
Ulvilan Ura 2
38:50
+14:33
6
Lilja Ahvenjärvi
60.
18:48
#1 A
111.
58.
168
Vehkalahden Veikot 3
38:59
+14:42
12
Sofia Laitinen
57.
18:06
#1 A
104.
59.
165
Angelniemen Ankkuri 4
39:01
+14:44
1
Helmiina Anttonen
67.
19:25
#1 A
125.
60.
154
Kangasala SK 3
39:04
+14:47
2
Niilo Honkala
73.
21:00
#1 A
137.
61.
120
Espoon Suunta 3
39:09
+14:52
7
Susanna Pajula
74.
21:22
#1 A
141.
62.
152
Espoon Akilles 2
39:23
+15:06
14
Matteus Hanhijärvi
53.
17:33
#1 A
98.
63.
175
Lounais-Hämeen Rasti 1
39:25
+15:08
3
Tiuku Suomi
61.
19:01
#1 A
113.
64.
180
MS Parma 2
39:30
+15:13
30
Emma Kapanen
80.
23:45
#1 A
152.
65.
163
Kyrös-Rasti 2
39:40
+15:23
8
Simi Niemelä
56.
18:05
#1 A
103.
66.
126
Espoon Suunta 4
39:43
+15:26
2
Joona Karinen
62.
19:04
#1 A
114.
67.
111
MS Parma 1
39:46
+15:29
3
Lassi Ekström
69.
19:42
#1 A
128.
68.
169
SK Uusi 2
39:50
+15:33
10
Julius Knapas
46.
16:45
#1 A
83.
69.
138
OK 77 1
40:53
+16:36
10
Saga Risku
78.
22:29
#1 A
149.
70.
160
Hyvinkään Rasti 2
40:57
+16:40
1
Hilda Damskägg
70.
19:59
#1 A
130.
71.
176
RastiPiikkiö 1
41:07
+16:50
4
Alina Nurminen
72.
20:38
#1 A
133.
72.
183
MS Parma 3
41:51
+17:34
16
Pauli Aalto
82.
23:57
#1 A
154.
73.
166
Paimion Rasti 3
42:54
+18:37
16
Roosa Lindeqvist
84.
24:59
#1 A
159.
74.
179
Lapuan Virkiä 2
43:10
+18:53
7
Sanni Kankaanpää
43.
16:30
#1 A
77.
75.
140
Hiidenkiertäjät 2
43:58
+19:41
4
Otto Kujala
71.
20:07
#1 A
131.
76.
153
Espoon Suunta 6
44:01
+19:44
1
Kaisla Lyytikäinen
77.
21:50
#1 A
146.
77.
167
Kyrös-Rasti 3
44:50
+20:33
2
Paavo Ala-Jaskara
79.
23:01
#1 A
150.
78.
188
Vehkalahden Veikot 4
44:57
+20:40
13
Veera Tyni
83.
24:41
#1 A
157.
79.
149
Tampereen Pyrintö 5
46:03
+21:46
3
Okko Koskinen
64.
19:13
#1 A
119.
80.
148
Espoon Suunta 5
46:30
+22:13
5
Mark Fey
44.
16:32
#1 A
78.
81.
192
Angelniemen Ankkuri 6
47:10
+22:53
9
Alma Koivunen
85.
25:48
#1 A
161.
82.
189
Angelniemen Ankkuri 5
48:07
+23:50
8
Viljami Lehtinen
87.
26:19
#1 A
163.
83.
181
RastiPiikkiö 2
48:12
+23:55
4
Olavi Vilhonen
52.
17:31
#1 A
97.
84.
164
OK Trian 3
49:46
+25:29
2
Sissi Määttä
65.
19:15
#1 A
121.
85.
185
Ulvilan Ura 3
50:19
+26:02
5
Neea Haapio
81.
23:47
#1 A
153.
86.
194
Turun Suunnistajat 4
56:03
+31:46
2
Robert Fröjdö
86.
26:06
#1 A
162.
87.
191
Vehkalahden Veikot 5
1:00:24
+36:07
4
Hilla Tanskanen
89.
32:48
#1 A
175.
88.
157
Pihkaniskat 2
1:01:10
+36:53
Matias Lukkari
87.
26:19
#1 A
163.
150
Turun Suunnistajat 2
Daniel Stenholm
36.
15:16
#1 A
60.
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin