Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
A :: Osuustilanne, 6. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
3
Lynx 1
1:59:51
Salla Isoherranen
10.
22:28
#8 BC
2.
2.
2
Helsingin Suunnistajat 1
2:02:43
+2:52
Lassi Tervo
7.
21:33
#7 AC
2.
3.
1
Espoon Suunta 1
2:02:46
+2:55
Hanne Hilo
4.
20:30
#9 CC
1.
4.
4
Turun Suunnistajat 1
2:06:29
+6:38
Joonas Paananen
8.
22:01
#8 BC
1.
5.
26
MS Parma 1
2:06:52
+7:01
2
Jussi Ankelo
2.
19:14
#1 AA
1.
6.
8
Tampereen Pyrintö 1
2:06:58
+7:07
Ilona Tikkakoski
3.
20:27
#1 AA
2.
7.
37
Lahden Suunnistajat-37 1
2:08:19
+8:28
2
Maiju Lehtonen
9.
22:22
#9 CC
2.
8.
20
Espoon Suunta 2
2:10:23
+10:32
3
Mikko Määttälä
1.
19:01
#4 AB
1.
9.
5
Koovee 1
2:12:28
+12:37
3
Jenny Ojala
5.
21:04
#7 AC
1.
10.
6
Rastikarhut 1
2:13:47
+13:56
2
Heta Haunia
18.
25:05
#9 CC
7.
11.
14
Helsingin Suunnistajat 2
2:14:25
+14:34
2
Veera Turakainen
12.
23:29
#4 AB
5.
12.
50
Espoon Suunta 3
2:17:12
+17:21
2
Daniel Rautio
6.
21:29
#4 AB
3.
13.
42
Lynx 2
2:17:56
+18:05
3
Rasmus Koponen
24.
26:50
#9 CC
10.
14.
17
OK Trian 1
2:22:15
+22:24
2
Saana Kajander
20.
25:40
#4 AB
8.
15.
47
Tampereen Pyrintö 2
2:23:33
+23:42
3
Emilia Schmidt
19.
25:10
#1 AA
12.
16.
16
OK 77 1
2:25:34
+25:43
5
Lydia Mårtenson
13.
23:38
#5 BB
3.
17.
19
Ulvilan Ura 1
2:29:23
+29:32
2
Lotta Koivula
28.
28:19
#6 CB
10.
18.
43
MS Parma 2
2:31:52
+32:01
6
Emma Katajamäki
16.
24:29
#3 CA
5.
19.
27
OK Raseborg 1
2:32:12
+32:21
4
Cilia Sandell
25.
26:58
#2 BA
7.
20.
52
Espoon Suunta 4
2:32:33
+32:42
2
Liisa Turkkila
27.
28:16
#5 BB
10.
21.
33
Espoon Akilles 1
2:32:35
+32:44
1
Milla Vuori
36.
31:04
#8 BC
13.
22.
12
Rajamäen Rykmentti 1
2:33:14
+33:23
5
Emma Varmavuo
40.
34:53
#3 CA
16.
23.
29
Pargas IF 1
2:36:05
+36:14
9
Jill Laurén
15.
24:02
#1 AA
10.
24.
9
Ounasvaaran Hiihtoseura 1
2:36:07
+36:16
9
Miika Muotka
14.
23:56
#2 BA
5.
25.
51
Tampereen Pyrintö 3
2:36:21
+36:30
6
Totte Välkki
21.
25:41
#5 BB
7.
26.
21
Hyvinkään Rasti 1
2:36:59
+37:08
1
Santeri Ahoniemi
29.
29:16
#5 BB
11.
27.
13
Rasti-Lukko 1
2:37:06
+37:15
1
Roni Niemensivu
31.
29:21
#6 CB
13.
28.
35
Kangasala SK 1
2:37:12
+37:21
1
Kirsi Kontio
26.
27:33
#7 AC
7.
29.
15
Lounais-Hämeen Rasti 1
2:37:40
+37:49
16
Anni Rokka
52.
45:48
#5 BB
16.
30.
28
SK Uusi 1
2:40:55
+41:04
Esko Kytömäki
34.
30:40
#2 BA
8.
31.
32
Angelniemen Ankkuri 1
2:43:11
+43:20
4
Aino Virtanen
43.
35:07
#7 AC
14.
32.
23
Helsingin Suunnistajat 3
2:44:18
+44:27
2
Juho Malmi
39.
32:06
#4 AB
15.
33.
40
Vehkalahden Veikot 1
2:46:45
+46:54
5
Eeli Ruoti
46.
37:37
#8 BC
15.
34.
30
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
2:46:48
+46:57
1
Kira Holmala
37.
31:26
#3 CA
15.
35.
18
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
2:56:24
+56:33
3
Emma Raimovaara
35.
30:49
#6 CB
14.
36.
34
Hiidenkiertäjät 1
3:00:25
+1:00:34
Antti Lahtinen
44.
35:46
#8 BC
14.
37.
24
Kokkolan Suunnistajat 1
3:01:12
+1:01:21
2
Matilda Myllymäki
30.
29:17
#6 CB
12.
38.
41
Lahden Suunnistajat-37 2
3:01:34
+1:01:43
1
Enna Lehmusvuori
45.
36:53
#7 AC
15.
39.
45
OK Trian 2
3:07:32
+1:07:41
2
Ellen Sillman
40.
34:53
#2 BA
14.
40.
25
Rajamäen Rykmentti 2
3:13:15
+1:13:24
2
Siina Lankinen
48.
40:31
#3 CA
17.
41.
31
Helsingin Suunnistajat 4
3:14:52
+1:15:01
1
Lauri Hämeenniemi
49.
42:42
#9 CC
17.
42.
22
Kyrös-Rasti 1
3:15:50
+1:15:59
1
Veera Ala-Jaskara
50.
43:04
#5 BB
15.
43.
38
Pihkaniskat 1
3:25:42
+1:25:51
1
Aleksi Visuri
31.
29:21
#7 AC
9.
44.
44
OK 77 2
3:33:35
+1:33:44
1
Andreas Korento
42.
35:03
#1 AA
17.
45.
53
Espoon Suunta 5
3:40:41
+1:40:50
1
Luukas Hyvärinen
47.
39:34
#4 AB
17.
46.
46
Pargas IF 2
3:51:55
+1:52:04
1
Henrika Brink
38.
31:50
#2 BA
11.
48
Turun Suunnistajat 2
Lotta Huhtala
51.
45:40
#3 CA
18.
39
Rasti-Nokia 1
Elli Punto
Leima puuttuu
#8 BC
7
Paimion Rasti 1
Vilma Wahlsten
33.
30:29
#3 CA
12.
11
Lapuan Virkiä 1
Emmi Hietala
11.
22:44
#1 AA
6.
10
Valkeakosken Haka 1
Inka Joensivu
17.
24:50
#2 BA
6.
49
Valkeakosken Haka 2
Milja Kiuru
23.
26:20
#6 CB
9.
36
Kymin Suunnistajat 1
Lassi Kaitainen
22.
25:53
#9 CC
8.
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin