Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
A :: Osuustilanne, 5. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
3
Lynx 1
1:37:23
Suvi Heikkilä
1.
15:01
#1 A
1.
2.
2
Helsingin Suunnistajat 1
1:41:10
+3:47
Katarina Sallila
5.
16:33
#1 A
20.
3.
1
Espoon Suunta 1
1:42:16
+4:53
Anton Kemppi
11.
17:10
#1 A
29.
4.
4
Turun Suunnistajat 1
1:44:28
+7:05
1
Vilho Kuusisto
9.
16:56
#1 A
26.
5.
37
Lahden Suunnistajat-37 1
1:45:57
+8:34
3
Eetu Granqvist
2.
15:57
#1 A
7.
6.
8
Tampereen Pyrintö 1
1:46:31
+9:08
Milo Konttila
5.
16:33
#1 A
20.
7.
26
MS Parma 1
1:47:38
+10:15
1
Johanna Helander
14.
17:40
#1 A
34.
8.
6
Rastikarhut 1
1:48:42
+11:19
1
Netta Koivunen
16.
18:25
#1 A
41.
9.
14
Helsingin Suunnistajat 2
1:50:56
+13:33
4
Tuomo Lammi
16.
18:25
#1 A
41.
10.
42
Lynx 2
1:51:06
+13:43
2
Kia Mbembela
20.
19:01
#1 A
47.
11.
20
Espoon Suunta 2
1:51:22
+13:59
Martta Kankaanpää
27.
20:28
#1 A
62.
12.
5
Koovee 1
1:51:24
+14:01
2
Eevert Kenttämies
10.
17:01
#1 A
28.
13.
15
Lounais-Hämeen Rasti 1
1:51:52
+14:29
3
Tyko Suomi
30.
21:33
#1 A
70.
14.
50
Espoon Suunta 3
1:55:43
+18:20
4
Lauriina Soikkeli
22.
19:40
#1 A
53.
15.
39
Rasti-Nokia 1
1:55:48
+18:25
Aada Kotiranta
29.
21:22
#1 A
68.
16.
17
OK Trian 1
1:56:35
+19:12
6
Saga Wickholm
3.
16:16
#1 A
13.
17.
12
Rajamäen Rykmentti 1
1:58:21
+20:58
7
Elisa Mänty
4.
16:23
#1 A
16.
18.
47
Tampereen Pyrintö 2
1:58:23
+21:00
5
Elli Luoma
7.
16:34
#1 A
22.
19.
19
Ulvilan Ura 1
2:01:04
+23:41
Susanna Palomäki
34.
22:19
#1 A
75.
20.
33
Espoon Akilles 1
2:01:31
+24:08
4
Siiri Sumanen
44.
27:03
#1 A
90.
21.
16
OK 77 1
2:01:56
+24:33
Sofia Slotte
31.
21:42
#1 A
72.
22.
52
Espoon Suunta 4
2:04:17
+26:54
5
Ulrika Rautio
23.
19:46
#1 A
55.
23.
27
OK Raseborg 1
2:05:14
+27:51
2
Ada Westerberg
35.
22:42
#1 A
76.
24.
43
MS Parma 2
2:07:23
+30:00
5
Aamos Laavainen
19.
18:49
#1 A
46.
25.
21
Hyvinkään Rasti 1
2:07:43
+30:20
3
Kerttu Haapamäki
32.
21:43
#1 A
73.
26.
13
Rasti-Lukko 1
2:07:45
+30:22
5
Justus Kallioniemi
18.
18:41
#1 A
45.
27.
32
Angelniemen Ankkuri 1
2:08:04
+30:41
7
Elias Seppä
45.
28:26
#1 A
92.
28.
40
Vehkalahden Veikot 1
2:09:08
+31:45
2
Meri Myllynen
40.
24:43
#1 A
83.
29.
35
Kangasala SK 1
2:09:39
+32:16
1
Eero Sallinen
28.
20:56
#1 A
67.
30.
28
SK Uusi 1
2:10:15
+32:52
13
Heidi Hakso
51.
35:34
#1 A
101.
31.
51
Tampereen Pyrintö 3
2:10:40
+33:17
1
Sami Saarikko
21.
19:29
#1 A
50.
32.
29
Pargas IF 1
2:12:03
+34:40
3
Emmi Virtala
15.
17:57
#1 A
37.
33.
9
Ounasvaaran Hiihtoseura 1
2:12:11
+34:48
1
Metsämaria Ojala
24.
19:54
#1 A
57.
34.
23
Helsingin Suunnistajat 3
2:12:12
+34:49
1
Elina Hamppu
26.
20:06
#1 A
61.
35.
30
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
2:15:22
+37:59
3
Matias Haavisto
13.
17:24
#1 A
32.
36.
34
Hiidenkiertäjät 1
2:24:39
+47:16
Aksel Leino
46.
30:30
#1 A
95.
37.
41
Lahden Suunnistajat-37 2
2:24:41
+47:18
4
Nella Leppänen
39.
24:41
#1 A
82.
38.
18
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
2:25:35
+48:12
1
Matias Immonen
47.
30:35
#1 A
97.
39.
24
Kokkolan Suunnistajat 1
2:31:55
+54:32
5
Santeri Kallio
25.
20:04
#1 A
60.
40.
31
Helsingin Suunnistajat 4
2:32:10
+54:47
2
Jaakko Laatu
48.
31:08
#1 A
98.
41.
45
OK Trian 2
2:32:39
+55:16
2
Inga-Sofia Suihkonen
50.
33:53
#1 A
100.
42.
25
Rajamäen Rykmentti 2
2:32:44
+55:21
1
Maija Varmavuo
42.
25:13
#1 A
86.
43.
22
Kyrös-Rasti 1
2:32:46
+55:23
3
Pihla Kiviniemi
49.
33:05
#1 A
99.
44.
38
Pihkaniskat 1
2:56:21
+1:18:58
2
Iida Kristiina Miettinen
38.
24:13
#1 A
81.
45.
44
OK 77 2
2:58:32
+1:21:09
3
Otto Brenner
36.
22:49
#1 A
77.
46.
53
Espoon Suunta 5
3:01:07
+1:23:44
1
Elias Suni
43.
26:15
#1 A
88.
47.
46
Pargas IF 2
3:20:05
+1:42:42
2
Benjamin Söderblom
52.
1:05:01
#1 A
104.
11
Lapuan Virkiä 1
Aino Kankaanpää
8.
16:37
#1 A
23.
48
Turun Suunnistajat 2
Krista Korppas
41.
24:59
#1 A
85.
10
Valkeakosken Haka 1
Lotta Lauttajärvi
Leima puuttuu
#1 A
7
Paimion Rasti 1
Juuso Haapala
37.
23:35
#1 A
80.
36
Kymin Suunnistajat 1
Titta Paavola
12.
17:22
#1 A
31.
49
Valkeakosken Haka 2
Elli Översti
33.
21:44
#1 A
74.
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin