Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
A :: Osuustilanne, 4. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
3
Lynx 1
1:22:22
3
Florian Fritzen
1.
19:05
#4 AB
2.
2.
2
Helsingin Suunnistajat 1
1:24:37
+2:15
Emilia Tala
2.
21:29
#6 CB
1.
3.
1
Espoon Suunta 1
1:25:06
+2:44
2
Emmi Markki
6.
23:14
#5 BB
2.
4.
10
Valkeakosken Haka 1
1:26:58
+4:36
1
Eerik Aaltio
3.
22:25
#9 CC
3.
5.
4
Turun Suunnistajat 1
1:27:32
+5:10
2
Alina Lounela
11.
24:16
#6 CB
6.
6.
26
MS Parma 1
1:29:58
+7:36
6
Lotte-Line Ekström
8.
23:57
#6 CB
4.
6.
8
Tampereen Pyrintö 1
1:29:58
+7:36
3
Aaro Koskinen
12.
24:17
#9 CC
5.
8.
37
Lahden Suunnistajat-37 1
1:30:00
+7:38
2
Lilia Karttunen
10.
24:07
#5 BB
4.
9.
6
Rastikarhut 1
1:30:17
+7:55
3
Paavo Lahti
16.
25:34
#4 AB
7.
10.
15
Lounais-Hämeen Rasti 1
1:30:19
+7:57
2
Thomas Saarela
13.
24:41
#1 AA
11.
11.
20
Espoon Suunta 2
1:30:54
+8:32
2
Juho Noponen
14.
24:46
#9 CC
6.
12.
42
Lynx 2
1:32:05
+9:43
1
Nelli Aaltonen
21.
26:07
#4 AB
9.
13.
14
Helsingin Suunnistajat 2
1:32:31
+10:09
6
Merianna Rantakokko
25.
26:57
#3 CA
9.
14.
5
Koovee 1
1:34:23
+12:01
1
Rita Simola
19.
26:00
#5 BB
9.
15.
39
Rasti-Nokia 1
1:34:26
+12:04
1
Eetu Punto
22.
26:28
#4 AB
10.
16.
33
Espoon Akilles 1
1:34:28
+12:06
4
Maijukka Hanhijärvi
9.
24:00
#1 AA
9.
17.
28
SK Uusi 1
1:34:41
+12:19
Virna Pellikka
17.
25:44
#6 CB
7.
18.
50
Espoon Suunta 3
1:36:03
+13:41
5
Sofia Soikkeli
7.
23:47
#3 CA
4.
19.
19
Ulvilan Ura 1
1:38:45
+16:23
Ilmo Haikonen
28.
28:26
#8 BC
9.
20.
32
Angelniemen Ankkuri 1
1:39:38
+17:16
2
Juulia Juva
34.
30:38
#3 CA
14.
21.
16
OK 77 1
1:40:14
+17:52
3
Henrik Huttunen
24.
26:43
#3 CA
8.
22.
17
OK Trian 1
1:40:19
+17:57
6
Kristiina Martikainen
37.
31:53
#2 BA
12.
23.
47
Tampereen Pyrintö 2
1:41:49
+19:27
8
Silja Yli-Hietanen
5.
23:10
#8 BC
3.
24.
12
Rajamäen Rykmentti 1
1:41:58
+19:36
2
Elina Hämäläinen
26.
27:25
#7 AC
6.
25.
27
OK Raseborg 1
1:42:32
+20:10
3
Alex Fagerlund
23.
26:42
#4 AB
11.
26.
40
Vehkalahden Veikot 1
1:44:25
+22:03
5
Kiia Jokela
40.
32:51
#6 CB
16.
27.
52
Espoon Suunta 4
1:44:31
+22:09
Luukas Karelo
29.
28:45
#3 CA
10.
28.
21
Hyvinkään Rasti 1
1:46:00
+23:38
2
Nea Åberg
32.
30:07
#7 AC
10.
29.
43
MS Parma 2
1:48:34
+26:12
4
Inkeri Karttila
27.
28:24
#8 BC
8.
30.
35
Kangasala SK 1
1:48:43
+26:21
1
Siiri Pajula
41.
32:52
#2 BA
13.
31.
13
Rasti-Lukko 1
1:49:04
+26:42
9
Liisa Lehtimäki
46.
37:19
#2 BA
17.
32.
51
Tampereen Pyrintö 3
1:51:11
+28:49
11
Konsta Raitanen
4.
22:31
#1 AA
5.
33.
23
Helsingin Suunnistajat 3
1:52:06
+29:44
7
Vieno Ristimäki
18.
25:45
#8 BC
6.
34.
9
Ounasvaaran Hiihtoseura 1
1:52:17
+29:55
2
Eetu Pulju
39.
32:21
#7 AC
11.
35.
29
Pargas IF 1
1:54:06
+31:44
9
Elias Lindroos
15.
25:17
#5 BB
6.
36.
34
Hiidenkiertäjät 1
1:54:09
+31:47
1
Saana Nikkinen
31.
29:29
#3 CA
11.
37.
18
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1:55:00
+32:38
2
Ilari Skyttä
38.
32:17
#1 AA
16.
38.
30
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1:57:58
+35:36
4
Milla Aaltonen
36.
31:16
#4 AB
14.
39.
45
OK Trian 2
1:58:46
+36:24
1
Max Määttä
43.
33:35
#7 AC
12.
40.
22
Kyrös-Rasti 1
1:59:41
+37:19
1
Sania Niemelä
42.
33:22
#9 CC
16.
41.
41
Lahden Suunnistajat-37 2
2:00:00
+37:38
5
Vilma Turva
45.
36:47
#5 BB
13.
42.
31
Helsingin Suunnistajat 4
2:01:02
+38:40
3
Siiri Roschier
35.
31:00
#2 BA
9.
43.
25
Rajamäen Rykmentti 2
2:07:31
+45:09
2
Krister Hiiro
48.
41:01
#5 BB
14.
44.
24
Kokkolan Suunnistajat 1
2:11:51
+49:29
10
Emma Brock
50.
50:37
#7 AC
17.
45.
46
Pargas IF 2
2:15:04
+52:42
2
Sverre Hågensen
33.
30:34
#9 CC
13.
46.
38
Pihkaniskat 1
2:32:08
+1:09:46
2
Markus Lamminmäki
49.
42:59
#6 CB
17.
47.
53
Espoon Suunta 5
2:34:52
+1:12:30
2
Joni Hietala
44.
35:08
#2 BA
15.
48.
44
OK 77 2
2:35:43
+1:13:21
2
Ellen Tolkki
51.
1:00:01
#9 CC
18.
48
Turun Suunnistajat 2
Juhana Paasikivi
47.
40:25
#7 AC
16.
11
Lapuan Virkiä 1
Elmeri Västinsalo
Leima puuttuu
#8 BC
7
Paimion Rasti 1
Leo Haanpää
20.
26:05
#8 BC
7.
49
Valkeakosken Haka 2
Annukka Linnainmaa
51.
::
#2 BA
17.
36
Kymin Suunnistajat 1
Sarita Mäkelä
30.
29:11
#1 AA
15.
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin