Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
A :: Osuustilanne, 3. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
1
Espoon Suunta 1
1:01:52
Oskari Penttinen
5.
21:36
#1 AA
4.
2.
2
Helsingin Suunnistajat 1
1:03:08
+1:16
11
Aapo Ikola
1.
19:56
#2 BA
1.
3.
4
Turun Suunnistajat 1
1:03:16
+1:24
7
Henna Rantala
4.
20:47
#1 AA
3.
4.
3
Lynx 1
1:03:17
+1:25
2
Tatu Aaltonen
10.
22:56
#3 CA
2.
5.
10
Valkeakosken Haka 1
1:04:33
+2:41
2
Lauri Nieminen
7.
22:11
#4 AB
4.
6.
6
Rastikarhut 1
1:04:43
+2:51
12
Joona Nolvi
3.
20:45
#2 BA
2.
7.
14
Helsingin Suunnistajat 2
1:05:34
+3:42
3
Juulia Tala
18.
23:32
#8 BC
5.
8.
15
Lounais-Hämeen Rasti 1
1:05:38
+3:46
1
Siiri Julkunen
13.
23:13
#9 CC
4.
9.
8
Tampereen Pyrintö 1
1:05:41
+3:49
3
Pihla Häkkinen
9.
22:30
#5 BB
1.
10.
37
Lahden Suunnistajat-37 1
1:05:53
+4:01
3
Emmi Kiljunen
17.
23:31
#1 AA
8.
11.
42
Lynx 2
1:05:58
+4:06
6
Saana Viskari
19.
23:39
#2 BA
3.
12.
26
MS Parma 1
1:06:01
+4:09
1
Elisa Pirilä
16.
23:30
#8 BC
4.
13.
20
Espoon Suunta 2
1:06:08
+4:16
7
Linnea Soikkeli
20.
23:47
#2 BA
4.
14.
39
Rasti-Nokia 1
1:07:58
+6:06
15
Lauri Isokallio
2.
20:08
#3 CA
1.
15.
5
Koovee 1
1:08:23
+6:31
5
Jere Simola
11.
23:04
#3 CA
3.
16.
17
OK Trian 1
1:08:26
+6:34
13
Alec Still
28.
26:25
#9 CC
9.
17.
28
SK Uusi 1
1:08:57
+7:05
4
Emil Jacobsson
8.
22:19
#7 AC
3.
18.
32
Angelniemen Ankkuri 1
1:09:00
+7:08
1
Juho Ylimaa
23.
24:46
#5 BB
5.
19.
19
Ulvilan Ura 1
1:10:19
+8:27
4
Venla Lehtonen
12.
23:10
#1 AA
7.
20.
33
Espoon Akilles 1
1:10:28
+8:36
2
Pyry Riissanen
14.
23:20
#6 CB
3.
21.
40
Vehkalahden Veikot 1
1:11:34
+9:42
7
Roosa Heikkinen
34.
28:10
#1 AA
14.
22.
13
Rasti-Lukko 1
1:11:45
+9:53
6
Inka Kyllästinen
33.
27:59
#7 AC
8.
23.
50
Espoon Suunta 3
1:12:16
+10:24
6
Jenny Hilo
37.
28:28
#8 BC
10.
24.
16
OK 77 1
1:13:31
+11:39
Matilda Nilsson
27.
26:20
#7 AC
5.
25.
11
Lapuan Virkiä 1
1:13:32
+11:40
2
Verneri Sankelo
26.
26:03
#6 CB
8.
26.
12
Rajamäen Rykmentti 1
1:14:33
+12:41
4
Aleksi Hämäläinen
25.
25:55
#5 BB
8.
27.
52
Espoon Suunta 4
1:15:46
+13:54
7
Niko Toivonen
15.
23:23
#7 AC
4.
28.
27
OK Raseborg 1
1:15:50
+13:58
13
Matilda Smedslund
46.
32:18
#9 CC
15.
29.
35
Kangasala SK 1
1:15:51
+13:59
4
Nuutti Vennelä
21.
24:15
#6 CB
5.
30.
21
Hyvinkään Rasti 1
1:15:53
+14:01
1
Eetu Korhonen
24.
25:45
#3 CA
6.
31.
47
Tampereen Pyrintö 2
1:18:39
+16:47
5
Salla Valio
44.
31:15
#6 CB
15.
32.
9
Ounasvaaran Hiihtoseura 1
1:19:56
+18:04
9
Eeva-Liina Ojanaho
6.
21:37
#6 CB
2.
33.
43
MS Parma 2
1:20:10
+18:18
5
Lauri Aalto
30.
27:06
#4 AB
12.
34.
24
Kokkolan Suunnistajat 1
1:21:14
+19:22
2
Liina Hyyppä
43.
31:03
#2 BA
10.
35.
18
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1:22:43
+20:51
2
Venla Imberg
38.
29:41
#8 BC
11.
36.
41
Lahden Suunnistajat-37 2
1:23:13
+21:21
1
Jenni Leppänen
40.
30:37
#3 CA
13.
37.
34
Hiidenkiertäjät 1
1:24:40
+22:48
8
Atte Kavonius
22.
24:16
#4 AB
6.
38.
45
OK Trian 2
1:25:11
+23:19
2
Veeti Nuottajärvi
36.
28:24
#6 CB
11.
39.
22
Kyrös-Rasti 1
1:26:19
+24:27
3
Johanna Naskali
31.
27:32
#1 AA
13.
40.
23
Helsingin Suunnistajat 3
1:26:21
+24:29
3
Anni Rajala
29.
26:33
#3 CA
7.
41.
25
Rajamäen Rykmentti 2
1:26:30
+24:38
5
Tatu Lääveri
47.
33:38
#7 AC
13.
42.
30
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1:26:42
+24:50
3
Anton Vehkalahti
41.
30:41
#8 BC
12.
43.
51
Tampereen Pyrintö 3
1:28:40
+26:48
4
Noora Laine
32.
27:51
#9 CC
11.
44.
29
Pargas IF 1
1:28:49
+26:57
2
Jonatan Ahlbäck
35.
28:15
#9 CC
12.
45.
31
Helsingin Suunnistajat 4
1:30:02
+28:10
1
Lumi Joensuu
39.
30:02
#4 AB
13.
46.
44
OK 77 2
1:35:42
+33:50
2
Alexandra Backman
45.
32:03
#5 BB
12.
47.
46
Pargas IF 2
1:44:30
+42:38
2
Marius Ducander
48.
35:55
#4 AB
16.
48.
38
Pihkaniskat 1
1:49:09
+47:17
2
Oliver Elias Hippeläinen
49.
35:58
#2 BA
16.
49.
53
Espoon Suunta 5
1:59:44
+57:52
2
Vilja Viinikainen
42.
30:57
#9 CC
14.
48
Turun Suunnistajat 2
Vilma Huhtala
Leima puuttuu
#5 BB
7
Paimion Rasti 1
Jaana Haapala
50.
47:14
#4 AB
18.
36
Kymin Suunnistajat 1
Aliisa Kiiski
Leima puuttuu
#5 BB
49
Valkeakosken Haka 2
Jimi Eerola
Hylätty
#7 AC
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin