Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
A :: Osuustilanne, 2. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
1
Espoon Suunta 1
40:16
2
Silva Kemppi
1.
15:27
#1 A
2.
2.
3
Lynx 1
40:21
+0:05
Aino Asklöf
2.
15:34
#1 A
3.
3.
17
OK Trian 1
42:01
+1:45
3
Aapo Lintula
8.
16:04
#1 A
10.
4.
14
Helsingin Suunnistajat 2
42:02
+1:46
7
Juho Länsiluoto
7.
15:58
#1 A
9.
5.
42
Lynx 2
42:19
+2:03
5
Eemil Peltola
11.
16:16
#1 A
13.
6.
20
Espoon Suunta 2
42:21
+2:05
1
Fanni Määttälä
17.
16:52
#1 A
25.
7.
10
Valkeakosken Haka 1
42:22
+2:06
3
Reetta Nieminen
18.
16:57
#1 A
27.
7.
37
Lahden Suunnistajat-37 1
42:22
+2:06
4
Henri Arvela
12.
16:18
#1 A
15.
9.
15
Lounais-Hämeen Rasti 1
42:25
+2:09
8
Alina Syrjälä
21.
17:43
#1 A
35.
10.
4
Turun Suunnistajat 1
42:29
+2:13
2
Elli Kyläkoski
14.
16:28
#1 A
18.
11.
26
MS Parma 1
42:31
+2:15
4
Aapo Jalonen
15.
16:31
#1 A
19.
12.
8
Tampereen Pyrintö 1
43:11
+2:55
6
Emma Jussila
5.
15:50
#1 A
6.
13.
2
Helsingin Suunnistajat 1
43:12
+2:56
9
Nadja Rehberger
2.
15:34
#1 A
3.
14.
40
Vehkalahden Veikot 1
43:24
+3:08
7
Julia Laitinen
6.
15:57
#1 A
7.
15.
27
OK Raseborg 1
43:32
+3:16
2
Rasmus Tenkanen
10.
16:14
#1 A
12.
16.
13
Rasti-Lukko 1
43:46
+3:30
2
Anni Ahlfors
20.
17:32
#1 A
33.
17.
50
Espoon Suunta 3
43:48
+3:32
2
Rasmus Ruusu
13.
16:25
#1 A
17.
18.
6
Rastikarhut 1
43:58
+3:42
9
Stella Määttänen
22.
17:56
#1 A
36.
19.
32
Angelniemen Ankkuri 1
44:14
+3:58
6
Jutta Ahonen
24.
18:09
#1 A
39.
20.
5
Koovee 1
45:19
+5:03
4
Heidi Salonen
23.
18:03
#1 A
38.
21.
28
SK Uusi 1
46:38
+6:22
6
Matilda Lukkari
26.
18:30
#1 A
43.
22.
33
Espoon Akilles 1
47:08
+6:52
6
Oliver Carlsson
19.
17:19
#1 A
30.
23.
19
Ulvilan Ura 1
47:09
+6:53
3
Miikka Haapio
32.
19:43
#1 A
54.
24.
16
OK 77 1
47:11
+6:55
Lumi Kenttä
29.
19:26
#1 A
49.
25.
48
Turun Suunnistajat 2
47:15
+6:59
2
Samuel Jalonen
30.
19:31
#1 A
51.
26.
47
Tampereen Pyrintö 2
47:24
+7:08
10
Miro Sivonen
4.
15:38
#1 A
5.
27.
11
Lapuan Virkiä 1
47:29
+7:13
6
Peppi Sikkilä
9.
16:11
#1 A
11.
28.
49
Valkeakosken Haka 2
47:34
+7:18
3
Liisa Översti
33.
19:48
#1 A
56.
29.
39
Rasti-Nokia 1
47:50
+7:34
15
Meri Talvitie
41.
21:36
#1 A
71.
30.
12
Rajamäen Rykmentti 1
48:38
+8:22
9
Nuutti Toivonen
16.
16:41
#1 A
24.
31.
21
Hyvinkään Rasti 1
50:08
+9:52
3
Piia Romppainen
27.
18:39
#1 A
44.
32.
24
Kokkolan Suunnistajat 1
50:11
+9:55
6
Miki Vuorinen
25.
18:15
#1 A
40.
33.
35
Kangasala SK 1
51:36
+11:20
2
Leevi Niemelä
34.
20:00
#1 A
58.
34.
52
Espoon Suunta 4
52:23
+12:07
11
Andreas Kärkkäinen
31.
19:33
#1 A
52.
35.
41
Lahden Suunnistajat-37 2
52:36
+12:20
8
Aaro Tikkanen
35.
20:02
#1 A
59.
36.
25
Rajamäen Rykmentti 2
52:52
+12:36
3
Kaapo Malmström
39.
20:55
#1 A
66.
37.
18
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
53:02
+12:46
4
Aino Mäki
38.
20:45
#1 A
65.
38.
43
MS Parma 2
53:04
+12:48
4
Aaro Lamminmäki
37.
20:32
#1 A
64.
39.
30
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
56:01
+15:45
5
Meeri Niemenmaa
43.
23:21
#1 A
79.
40.
45
OK Trian 2
56:47
+16:31
9
Lotta Laasonen
45.
26:10
#1 A
87.
41.
9
Ounasvaaran Hiihtoseura 1
58:19
+18:03
4
Oskari Mäkitalo
46.
26:29
#1 A
89.
42.
22
Kyrös-Rasti 1
58:47
+18:31
6
Kalle Pihkoluoma
40.
21:22
#1 A
68.
43.
23
Helsingin Suunnistajat 3
59:48
+19:32
7
Vilho Malmberg
28.
19:12
#1 A
48.
44.
31
Helsingin Suunnistajat 4
1:00:00
+19:44
5
Aaro Heikkinen
36.
20:31
#1 A
63.
45.
34
Hiidenkiertäjät 1
1:00:24
+20:08
15
Saima Loukkalahti
49.
30:16
#1 A
94.
46.
29
Pargas IF 1
1:00:34
+20:18
17
Alva Ahlbäck
50.
30:33
#1 A
96.
47.
51
Tampereen Pyrintö 3
1:00:49
+20:33
15
Pihla Pohjola
48.
30:10
#1 A
93.
48.
44
OK 77 2
1:03:39
+23:23
1
Max Risku
47.
28:00
#1 A
91.
49.
46
Pargas IF 2
1:08:35
+28:19
2
Emma Donner
44.
24:48
#1 A
84.
50.
38
Pihkaniskat 1
1:13:11
+32:55
4
Leevi Visuri
51.
37:38
#1 A
102.
51.
53
Espoon Suunta 5
1:28:47
+48:31
1
Iida Suntioinen
52.
42:59
#1 A
103.
7
Paimion Rasti 1
Jenna Lehtinen
42.
23:17
#1 A
78.
36
Kymin Suunnistajat 1
Katariina Outinen
Hylätty
#1 A
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin