Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Tulokset
H21 :: Osuustilanne, 2. Osuus
Breadcrumb
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
Sija
Nro
Joukkue
Aika
Ero
Nimi
Os.
Sija
Os.
Aika
Hajonta
Haj.
sija
1.
401
Tampereen Pyrintö 1
52:42
3
Aleksi Niemi
5.
26:01
#32 BbBbaB
1.
2.
402
Paimion Rasti 1
52:43
+0:01
6
Fredric Portin
3.
25:52
#18 CbCbaA
1.
3.
405
MS Parma 1
52:45
+0:03
1
Arto Talvinen
7.
26:09
#28 AbAbaB
1.
4.
408
Turun Metsänkävijät 1
52:58
+0:16
5
Jussi Suna
6.
26:05
#12 CbAbaA
1.
5.
419
Tampereen Pyrintö 3
53:00
+0:18
2
Jarkko Huovila
8.
26:20
#35 BbCbaB
1.
6.
422
MS Parma 2
53:38
+0:56
12
Eero Heinonen
2.
25:28
#15 CbBbaA
1.
7.
404
Tampereen Pyrintö 2
53:42
+1:00
Anton Kuukka
10.
26:52
#18 CbCbaA
2.
8.
406
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
53:45
+1:03
5
Eetu Savolainen
4.
25:58
#14 BbBbaA
1.
9.
429
Turun Metsänkävijät 2
53:49
+1:07
1
Esa Huttunen
11.
26:54
#28 AbAbaB
2.
10.
426
Lynx 2
54:17
+1:35
4
Aleksi Leskinen
14.
27:29
#15 CbBbaA
2.
11.
410
Helsingin Suunnistajat 1
54:19
+1:37
5
Topi Syrjäläinen
8.
26:20
#12 CbAbaA
2.
12.
411
Lynx 1
54:27
+1:45
1
Janne Mänkärlä
15.
27:31
#31 AbBbaB
1.
13.
407
Vaajakosken Terä 1
55:38
+2:56
10
Toni Saari
12.
26:55
#35 BbCbaB
2.
14.
440
Turun Metsänkävijät 3
55:41
+2:59
1
Tapani Mäkinen
16.
27:49
#36 CbCbaB
2.
15.
450
Turun Metsänkävijät 5
55:42
+3:00
21
Rihards Krumins
1.
24:05
#36 CbCbaB
1.
16.
417
Hiisirasti 1
55:52
+3:10
11
Joona Huila
19.
29:07
#31 AbBbaB
2.
17.
413
Angelniemen Ankkuri 1
55:56
+3:14
Andreas Hougaard Boesen
17.
27:52
#29 BbAbaB
1.
18.
418
Paimion Rasti 2
56:50
+4:08
4
Topias Arola
18.
29:01
#17 BbCbaA
1.
19.
409
Hiidenkiertäjät 1
58:50
+6:08
3
Olli-Pekka Koistinen
26.
30:28
#34 AbCbaB
1.
20.
415
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
58:52
+6:10
Juho-Veikko Hytönen
27.
30:35
#28 AbAbaB
4.
21.
437
Tampereen Pyrintö 4
58:55
+6:13
16
Leo Laakkonen
13.
27:05
#14 BbBbaA
2.
22.
427
Hiidenkiertäjät 2
59:18
+6:36
1
Eemeli Suominen
30.
30:59
#31 AbBbaB
4.
23.
403
Koovee 1
59:30
+6:48
7
Fryderyk Pryjma
21.
29:19
#28 AbAbaB
3.
23.
425
Vehkalahden Veikot 1
59:30
+6:48
6
Janne Ovaska
23.
29:43
#29 BbAbaB
2.
25.
414
Espoon Suunta 1
59:31
+6:49
1
Josh Beech
28.
30:37
#18 CbCbaA
4.
26.
443
Kymin Suunnistajat 1
59:38
+6:56
2
Tuomas Outinen
25.
30:05
#17 BbCbaA
2.
27.
428
OK 77 2
59:51
+7:09
5
Fabian Hällström af
22.
29:33
#18 CbCbaA
3.
28.
421
Helsingin Suunnistajat 2
1:00:00
+7:18
3
Ville Lampinen
24.
29:46
#31 AbBbaB
3.
29.
412
OK Trian 1
1:00:09
+7:27
17
Otto Sund
35.
32:24
#14 BbBbaA
3.
30.
423
Rajamäen Rykmentti 1
1:00:15
+7:33
3
Ilari Haltia
29.
30:45
#34 AbCbaB
2.
31.
436
Valkeakosken Haka 1
1:00:17
+7:35
6
Ilmari Aho
32.
31:18
#11 BbAbaA
1.
32.
448
MS Parma 4
1:00:18
+7:36
2
Peter Pihl
20.
29:10
#32 BbBbaB
2.
33.
433
Kokkolan Suunnistajat 1
1:00:38
+7:56
7
Olli Koivumäki
31.
31:15
#34 AbCbaB
3.
34.
431
Lahden Suunnistajat-37 1
1:01:12
+8:30
15
Teemu Niskanen
37.
32:57
#32 BbBbaB
3.
35.
441
Hiisirasti 2
1:02:24
+9:42
34
Olli Väätäinen
42.
35:59
#10 AbAbaA
1.
36.
449
Turun Metsänkävijät 4
1:03:21
+10:39
1
Fricis Spektors
33.
31:55
#11 BbAbaA
2.
37.
416
Kangasala SK 1
1:04:33
+11:51
4
Petri Ikävalko
40.
33:56
#15 CbBbaA
3.
38.
434
Turun Suunnistajat 1
1:06:15
+13:33
Oskari Nummelin
39.
32:59
#12 CbAbaA
4.
39.
420
OK 77 1
1:06:19
+13:37
Mikael Donner
38.
32:58
#12 CbAbaA
3.
40.
435
Lynx 3
1:08:05
+15:23
2
Marko Närvä
36.
32:50
#34 AbCbaB
4.
41.
447
Lynx 4
1:10:36
+17:54
2
Jari Ikäheimonen
41.
34:49
#13 AbBbaA
1.
42.
424
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1:12:00
+19:18
1
Juha Prittinen
43.
37:22
#11 BbAbaA
3.
43.
442
Rajamäen Rykmentti 2
1:21:30
+28:48
1
Antti Paasikoski
45.
41:31
#32 BbBbaB
4.
44.
444
Perttelin Peikot 1
1:22:41
+29:59
4
Aki Yrjä
44.
40:46
#30 CbAbaB
1.
45.
438
OK 77 3
1:23:44
+31:02
1
Tomas Ray
48.
42:25
#36 CbCbaB
3.
46.
439
Kemiön Kiilat 1
1:23:54
+31:12
1
Raphael Stefanini
47.
42:18
#10 AbAbaA
2.
47.
430
Espoon Suunta 2
1:27:31
+34:49
2
Pietari Hyvärinen
49.
47:19
#17 BbCbaA
3.
446
MS Parma 3
N.N. N.N.
Ei lähtenyt
#30 CbAbaB
432
Rastivarsat 1
Lauri Leirimaa
46.
42:00
#15 CbBbaA
4.
445
Rastikarhut 1
Pietu Jutila
34.
32:12
#16 AbCbaA
1.
Column Actions
Search
Sarjat
48
H21
28
D21
52
A
88
B
49
C
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin