Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Lähtölistat
C
Breadcrumb
Seurarajaukset
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
LNro
Osuus
Joukkue
Nimi
Kortti
301
Rastikarhut 1
1
Jutta Koivunen
2
Aaro Kujansuu
3
Nea Koivunen
302
MS Parma 1
1
Jussi Karttila
2
Rauli Jalonen
3
Sami Aalto
303
Koovee 1
1
Katja Schüle
2
Eeva-Liisa Salonen
3
Erja Simola
304
Turun Metsänkävijät 1
1
Tommi Putkuri
2
Timo Lainema
3
Rauli Helkkula
305
Lynx 1
1
Mikko Kuusinen
2
Tom Asklöf
3
Ville Koponen
306
Kokkolan Suunnistajat 1
1
Markus Hirvinen
2
Venla Venetjoki
3
Jukka Määttälä
307
Helsingin Suunnistajat 1
1
Tuomas Tala
2
Jaakko Länsiluoto
3
Matti Joensuu
308
UNO SK 1
1
Heikki Pesola
2
Petri Laaksonen
3
N.N.
309
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1
Jari Niemenmaa
2
Harri Vehkalahti
3
Kristiina Oksanen
310
Vehkalahden Veikot 1
1
Jarkko Heikkinen
2
Henri Kukkonen
3
Janne Weckman
311
SK Uusi 1
1
Julia Jacobsson
2
Eveliina Muukkonen
3
Hetti Kirves
312
Kymin Suunnistajat 1
1
Mikko Kiiski
2
Päivi Pätäri
3
Miikka Kaira
313
Espoon Suunta 1
1
Line Nybakken
2
Hanna Vuorela
3
Simo Martimo
314
Koovee 2
1
Lauri Naskali
2
Jere Siivonen
3
Timo Koski
315
Espoon Akilles 1
1
Dennis Florström
2
Jessica Bartholdi
3
Joonas Kuusivaara
316
Espoon Akilles 2
1
Tuomas Vaherlehto
2
Lauri Sumanen
3
Janne Kuusivaara
317
OK Trian 1
1
Oskari Reijonen
2
Jannica Lindahl
3
Marcus Kopra
318
OK Trian 2
1
Sanna Nuottajärvi
2
Milla Laurila
3
Veli-Pekka Laasonen
319
Hyvinkään Rasti 1
1
Sakke Ahoniemi
2
Janne Åberg
3
Teemu Kantelinen
320
OK Raseborg 1
1
Monique Westerberg
2
Christin Westerlund
3
Pia Westerberg
321
Lynx 2
1
Tony Hellstedt
2
Sini Närvä
3
Annamari Tiitola
322
Kymin Suunnistajat 2
1
Harry Paavola
2
Tiina Paavola
3
Pia Outinen
323
OK 77 1
1
Rasmus Mårtenson
2
Santeri Kenttä
3
Heidi Torp-Donner
324
Hyvinkään Rasti 2
1
Marika Damskägg
2
Ira Kantelinen
3
Merja Ahokas
325
Lynx 3
1
Aleksi Leskinen
2
N.N.
3
N.N.
326
Kyrös-Rasti 1
1
Wilhelmiina Liuksiala
2
Julia Hirvonen
3
Liisa Naskali
327
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
1
Rasmus Niinimäki
2
Virve Venhe
3
anne aaltonen
328
Vehkalahden Veikot 2
1
Sanna Weckman
2
Liisa Kriktilä
3
Anniina Heikkinen
329
Pihkaniskat 1
1
Tommi Nietosjärvi
2
Sami Miettinen
3
Lotta Oinonen
330
SK Uusi 2
1
Mari Hovinen
2
Katja Pellikka
3
N.N.
331
Rajamäen Rykmentti 1
1
Mikko Väkiparta
2
Anne Mänty
3
Risto Mourujärvi
332
Kouvolan Suunnistajat 1
1
Lasse Peltonen
2
Urho Ojala
3
Aaro Ojala
333
Paimion Rasti 1
1
Tuomo Haapala
2
Aapo Virtanen
3
Pinja Leppäaho
334
Riihimäen Suunnistajat 1
1
Jari Paukkola
2
Sami Lampinen
3
Pekka Aalto
335
Tampereen Pyrintö 1
1
Olli Mustajoki
2
Sami Liponkoski
3
Jyry Tukiainen
336
Valkeakosken Haka 1
1
Maksim Karpelson
2
Timo Salonen
3
Pekka Linnainmaa
337
Espoon Suunta 2
1
Joni Kemppi
2
Kai Hilo
3
Antti Kemppainen
338
OK Raseborg 2
1
Charlotta Wolff
2
Citha Dahl
3
Jouko Nurmiainen
339
Pihkaniskat 2
1
Leena Arvela
2
Tapio Väänänen
3
Timo Visuri
340
Rajamäen Rykmentti 2
1
Tuomas Multala
2
Päivi Varmavuo
3
Heli Heilimo
341
Koovee 3
1
Hanna-Maija Koski
2
Teemu Kallio
3
Seppo Kuusisto
342
Rajamäen Rykmentti 3
1
Kseniia Penzina
2
Iida Varmavuo
3
Jaakko Leinonen
343
Vehkalahden Veikot 3
1
Jarno Koivula
2
Hanna Tyni
3
Pasi Jokela
344
Vehkalahden Veikot 4
1
Miika Myllynen
2
N.N.
3
N.N.
345
TeamFinge 1
1
Sebastian Fingerroos
2
Casper Fingerroos
3
Teemu Eerola
346
Kokkolan Suunnistajat 2
1
Jaani Nurisalo
2
Päivi Tukala
3
Elina Orjala
347
Kokkolan Suunnistajat 3
1
Tony Vuorinen
2
Seppo Nurisalo
3
Minna Maunula
348
Kokkolan Suunnistajat 4
1
Kari Myllymäki
2
Marko Siironen
3
Pekka Tukala
349
Turun NMKY 1
1
Olli Välke
2
Jani Vahala
3
Matti Virtanen
350
Turun NMKY 2
1
Katja Auvinen
2
Suvi Tanner
3
Juha Nappu
351
Espoon Akilles 3
1
Ville Vierimaa
2
Jori Palomäki
3
Sanna Carlsson
1 - 204
Column Actions
Search
Sarjat
50
H21
29
D21
53
A
94
B
51
C
277
Kaikki sarjat
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin