Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Lähtölistat
B
Breadcrumb
Seurarajaukset
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
LNro
Osuus
Joukkue
Nimi
Kortti
101
Lynx 1
1
Karri Kuusinen
2
Lotta Packalén
3
Tuomas Kuusinen
4
Oliver Hellstedt
102
Tampereen Pyrintö 1
1
Akseli Pesu
2
Saara Malm
3
Meri Väistökoski
4
Eemil Koskinen
103
Espoon Suunta 1
1
Aarne Kemppainen
2
Mikki Kankaanpää
3
Olivia Karelo
4
Antti Tiainen
104
Koovee 1
1
Leevi Pinta
2
Hanni Koski
3
Konsta Mäkelä
4
Lauri Lakanen
105
Tampereen Pyrintö 2
1
Linnéa Davidsson
2
Aino Koskinen
3
Eevert Riikonen
4
Eino Liponkoski
106
Tampereen Pyrintö 3
1
Aatos Riikonen
2
Masi Lilja
3
Erika Ahlfors
4
Siina Lampinen
107
SK Uusi 1
1
Antti Kirves
2
Väinö Pellikka
3
Roosa Muukkonen
4
Jaakko Vaje
108
Helsingin Suunnistajat 1
1
Väinö Länsiluoto
2
Eino Ristimäki
3
Lotta Lehtinen
4
Lenni Kallela
109
Rasti-Lukko 1
1
Eerika Lohtander
2
Lassi Mustonen
3
Aleksi Ahlfors
4
Aino-Maria Lehtimäki
110
Lynx 2
1
Eemeli Leskinen
2
Kaapo Närvä
3
Matilda Heikkinen
4
Laura Sukselainen
111
MS Parma 1
1
Saana-Mari Ekström
2
Lassi Ekström
3
Helka Hanhela
4
Niila Kuusisto
112
Rasti-Nokia 1
1
Tuomas Harju
2
Iida Koskinen
3
Oskari Vartiala
4
Sampo Syväterä
113
Espoon Akilles 1
1
Matias Veikkola
2
Viljami Veikkola
3
Luna Vuori
4
Samu Vuorela
114
Vehkalahden Veikot 1
1
Joona Hirvilahti
2
Tiitu Takanen
3
Sisu Tyni
4
Niklas Hirvilahti
115
Koovee 2
1
Annika Rantanen
2
Eero Siivonen
3
Joona Vuorenmaa
4
Olli Kuusisto
116
Espoon Suunta 2
1
Venla Teuri
2
Kasper Hilo
3
Erik Fey
4
Aapo Vanhanen
117
Valkeakosken Haka 1
1
Siiri Lauttajärvi
2
Ada Airaksinen
3
Milla Suojoki
4
Toivo Rusanen
118
Angelniemen Ankkuri 1
1
Emma Elovaara
2
Onni Virtanen
3
Leevi Söyrilä
4
Oskari Hakala
119
OK Raseborg 1
1
Frida Fagerlund
2
Viggo Fagerlund
3
Fredrik Lemström
4
Elsa Nurmiainen
120
Espoon Suunta 3
1
Pilvi Kemppainen
2
Susanna Pajula
3
Eero Martomaa
4
Ronja Heikkinen
121
Tampereen Pyrintö 4
1
Venla Haanpää
2
Saana Lehtovirta
3
Lotta Pesu
4
Julius Sipiläinen
122
Rasti-Nokia 2
1
Jere Pakarinen
2
Mette Pakarinen
3
Moona Pakarinen
4
N.N.
123
Koovee 3
1
Ilona Mäkelä
2
Elias Vähä-Ypyä
3
Kaarlo Kallio
4
Elias Schüle
124
Helsingin Suunnistajat 2
1
Aapo Joensuu
2
Eemil Roschier
3
Linnea Pohjola
4
Elis Toivola
125
Kyrös-Rasti 1
1
Tilta-Maria Liuksiala
2
Vilma Pyhtilä
3
Aaro Ala-Jaskara
4
Neea Pyhtilä
126
Espoon Suunta 4
1
Noora Niittymaa
2
Joona Karinen
3
Lilja Martomaa
4
Terhi Noponen
127
Rastikarhut 1
1
Lauri Kujansuu
2
Lotta Kivioja
3
Pyry Heinilä
4
Arttu Kivioja
128
Lynx 3
1
Minttu Laakkonen
2
Sofia Alhonen
3
Valtteri Sundberg
4
Viliina Sundberg
129
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1
Topias Lautamäki
2
Topias Immonen
3
Venla Mennala
4
Niklas Göransson
130
Angelniemen Ankkuri 2
1
Juho Juva
2
Miina Lehtinen
3
Siiri Halkilahti
4
Alisa Emaldynova
131
Pihkaniskat 1
1
Elias Nyman
2
Emma Tuominen
3
Vili Tuominen
4
Vjatseslav Laisev
132
Rajamäen Rykmentti 1
1
Moona Multala
2
Peetu Malmström
3
Aatos Multala
4
Jarkko Leivo
133
Kangasala SK 1
1
Joni Uusitalo
2
Tami Uusitalo
3
Tuuli Jormanainen
4
Erik Lillqvist
134
Kangasala SK 2
1
Vilma Liuha
2
Eino Liuha
3
Voitto Backman
4
Aaro Hämäläinen
135
Hiidenkiertäjät 1
1
Aapo Kujala
2
Arttu Aaltonen
3
Leo Ekqvist
4
Venla Lahtinen
136
Rajamäen Rykmentti 2
1
Aino Loukkalahti
2
Otso Leinonen
3
Topi Turunen
4
Jonne Mourujärvi
137
Hyvinkään Rasti 1
1
Ninni Åberg
2
Vili Kantelinen
3
Henrik Ahoniemi
4
Touko Hyvärilä
138
OK 77 1
1
Sora Kenttä
2
Saga Risku
3
Sebastian Backman
4
Jeremy Donner
139
Paimion Rasti 1
1
Hugo Eemil Hannula
2
Aaro Lahdenperä
3
Minttu Lindeqvist
4
Topi Virtanen
140
Hiidenkiertäjät 2
1
Aleksi Husu
2
Otto Kujala
3
Lotta Nikkinen
4
Saana Laine
141
OK Trian 1
1
Elias Nuottajärvi
2
Samuli Holmström
3
Esther Ståhl
4
Valter Sillman
142
Paimion Rasti 2
1
Sofia Fingerroos
2
Reetta Mulari
3
Niila Wahlsten
4
Sampo Oksa
143
Turun Suunnistajat 1
1
Matias Nyman
2
Sanni Jalonen
3
Aksel Kulovaara
4
Lukas Vartiainen
144
Angelniemen Ankkuri 3
1
Artur Emaldynov
2
Aada Tapiola
3
Emil Halkilahti
4
Vilja Lehtonen
145
Helsingin Suunnistajat 3
1
Lauri Heikkilä
2
Topias Ryyppö
3
Venla Länsiluoto
4
Kreetta Maisniemi
146
OK Trian 2
1
Joar Bäckblom
2
Ilmo Petroff
3
Lydia Engblom
4
Mico Määttä
147
Ulvilan Ura 1
1
Aura Ojala
2
Lauri Joopi
3
Aurora Lehtonen
4
Lauri Koivula
148
Espoon Suunta 5
1
Kaapo Tuominen
2
Mark Fey
3
Linnea Karelo
4
Altti Sormunen
149
Tampereen Pyrintö 5
1
Kaisla Häkkinen
2
Okko Koskinen
3
Emilia Ylilehto
4
Onni Liponkoski
150
Turun Suunnistajat 2
1
Kalle Oksman
2
Daniel Stenholm
3
Siiri Holmroos
4
Aino Kaattari
151
Kymin Suunnistajat 1
1
Olavi Kiiski
2
Ilona Kiiski
3
Onni Hyvölä
4
Venla Hyvölä
152
Espoon Akilles 2
1
Kaisa Jaloluoma
2
Matteus Hanhijärvi
3
Katariina Kaijalainen
4
Aapo Halinen
153
Espoon Suunta 6
1
Petrus Pirilä
2
Kaisla Lyytikäinen
3
Hilla Lyytikäinen
4
Mikael Suni
154
Kangasala SK 3
1
Tuuli Vallittu
2
Niilo Honkala
3
Sini Vallittu
4
Emmi Honkala
155
Lynx 4
1
Tuomas Vuorensola
2
Niira Närvä
3
Eino Leskinen
4
Rasmus Enqvist
156
Vehkalahden Veikot 2
1
Venla Weckman
2
Olli Pohjalainen
3
Selma Weckman
4
Eetu Takanen
157
Pihkaniskat 2
1
Tuuli Tuovinen
2
Matias Lukkari
3
Santtu Rintamäki
4
Peetu Rintamäki
158
Kokkolan Suunnistajat 1
1
Selma Määttälä
2
Alisa Hyyppä
3
Jesse Hirvinen
4
Oona Tukala
159
Turun Suunnistajat 3
1
Amos Pöllänen
2
Ella Mäkelä
3
Aurora Paasikivi
4
Axel Annunen
160
Hyvinkään Rasti 2
1
Joni Ahokas
2
Hilda Damskägg
3
Mona Kantelinen
4
Leevi Kantelinen
161
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1
Eliel Kärkkäinen
2
Aada Vitikainen
3
Onni Vitikainen
4
Elsa Talonen
162
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1
Ato Mattila
2
Kasper Ketola
3
Hanna Suojoki
4
Onni Kinnunen
163
Kyrös-Rasti 2
1
Eero Ala-Jaskara
2
Simi Niemelä
3
Anna Tamminen
4
Iida Koivurinne
164
OK Trian 3
1
Jalo Petroff
2
Sissi Määttä
3
Lauri Kullberg
4
Viivi Laasonen
165
Angelniemen Ankkuri 4
1
Teemu Pirinen
2
Helmiina Anttonen
3
Iida Söyrilä
4
Martta Lehtinen
166
Paimion Rasti 3
1
Oskari Vähätalo
2
Roosa Lindeqvist
3
Eeli Pihlaja
4
Aatos Axelin
167
Kyrös-Rasti 3
1
Jaakko Naskali
2
Paavo Ala-Jaskara
3
Onni Vitikainen
4
Kalle Pihkoluoma
168
Vehkalahden Veikot 3
1
Pihla Kriktilä
2
Sofia Laitinen
3
Tilda Koivula
4
Aaro Kukkonen
169
SK Uusi 2
1
Krista Anttila
2
Julius Knapas
3
Kiira Anttila
4
Eelis Jacobsson
170
Rajamäen Rykmentti 3
1
Sofia Viippola
2
Antti Loukkalahti
3
Simo Väkiparta
4
Siini Väkiparta
171
Espoon Suunta 7
1
Sofia Viippola
2
Susanna Pajula
3
Lilja Martomaa
4
Iida Suntioinen
172
Kouvolan Suunnistajat 1
1
Alma Laukkanen
2
Elmo Karvonen
3
Elisa Lehtonen
4
Tatu Karvonen
173
Lahden Suunnistajat-37 1
1
Timo Koivuniemi
2
Eevert Nurmela
3
Maija Koivuniemi
4
Helmiina Nurmela
174
Lapuan Virkiä 1
1
Lotta Nivukoski
2
Nanna Nivukoski
3
Iines Sikkilä
4
Sini Hietala
175
Lounais-Hämeen Rasti 1
1
Vilho Syrjälä
2
Tiuku Suomi
3
Venla Jussila
4
N.N.
176
RastiPiikkiö 1
1
Jimi Repo
2
Alina Nurminen
3
Inga Hannukainen
4
Eliel Lintula
177
Hämeenlinnan Suunnistajat 2
1
Evelia Mettälä
2
Tuomas Immonen
3
Avianna Mettälä
4
Aurora Lampinen
178
Kokkolan Suunnistajat 2
1
Joona Hirvinen
2
Matleena Ketola
3
Eeva Tukala
4
Daniel Lund
179
Lapuan Virkiä 2
1
Lauri Oja
2
Sanni Kankaanpää
3
Veeti Ojanen
4
Veeti Noponen
180
MS Parma 2
1
Janne Heinonen
2
Emma Kapanen
3
Anna Kapanen
4
Tuomas Ankelo
181
RastiPiikkiö 2
1
Aksel Tanttu
2
Olavi Vilhonen
3
Martti Suorlahti
4
Silja Koulu
182
Ulvilan Ura 2
1
Emilia Palomäki
2
Lilja Ahvenjärvi
3
Säde Ahvenjärvi
4
Onni Ahvenjärvi
183
MS Parma 3
1
Kaisla Salmia
2
Pauli Aalto
3
Eero Karttila
4
Alvan Laavainen
184
SK Uusi 3
1
N.N.
2
N.N.
3
N.N.
4
N.N.
185
Ulvilan Ura 3
1
Joona Haapio
2
Neea Haapio
3
Ville Mustonen
4
N.N.
186
Helsingin Suunnistajat 4
1
N.N.
2
N.N.
3
N.N.
4
N.N.
187
Koovee 4
1
Sandra Mariani
2
Konsta Koski
3
Otso Kallio
4
N.N.
188
Vehkalahden Veikot 4
1
Väinö Jokela
2
Veera Tyni
3
Mila Härkönen
4
Netta Kormu
189
Angelniemen Ankkuri 5
1
Niko Mannonen
2
Viljami Lehtinen
3
Venla Mäkinen
4
Katri Koskela
190
Lynx 5
1
N.N.
2
N.N.
3
N.N.
4
N.N.
191
Vehkalahden Veikot 5
1
Elias Rytkö
2
Hilla Tanskanen
3
Tinja Tanskanen
4
N.N.
192
Angelniemen Ankkuri 6
1
Jasmiina Leppälä
2
Alma Koivunen
3
Silje Lehtonen
4
Ada Suomi
193
Tampereen Pyrintö 6
1
Seela Järvenpää
2
Hilla Pohjola
3
Silva Riikonen
4
Eetu Lehtovirta
194
Turun Suunnistajat 4
1
Ellen Fröjdö
2
Robert Fröjdö
3
Ella Tetri
4
Leo Korte
1 - 470
Column Actions
Search
Sarjat
50
H21
29
D21
53
A
94
B
51
C
277
Kaikki sarjat
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin