Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Lähtölistat
D21
Breadcrumb
Seurarajaukset
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
LNro
Osuus
Joukkue
Nimi
Kortti
501
MS Parma 1
1
Tuulia Viberg
2
Anastasia Rudnaya
3
Maija Sianoja
502
Koovee 1
1
Johanna Hulkkonen
2
Ulrika Uotila
3
Miia Niittynen
503
Rastikarhut 1
1
Suvi Ylikylä
2
Tuija Kuusela
3
Mira Kaskinen
504
Paimion Rasti 1
1
Milja Väätäjä
2
Inga Dambe
3
Eveliina Hirvonen
505
Tampereen Pyrintö 1
1
Anni-Maija Fincke
2
Anni Haanpää
3
Lotta Karhola
506
Angelniemen Ankkuri 1
1
Sanna Kauppila
2
Henna Yliluikki
3
Heini Saarimäki
507
SK Pohjantähti 1
1
Sara Niva
2
Marika Teini
3
Sofia Haajanen
508
Hiidenkiertäjät 1
1
Laura Parjanne
2
Anu Åkerman
3
Katja Luoma
509
Hiisirasti 1
1
Inna Somova
2
Sari Koskinen
3
Päivi Autio
510
Turun Suunnistajat 1
1
Sonja Julkunen
2
Emmi Haavisto
3
Enni Jalava
511
Kangasala SK 1
1
Riina Liuha
2
Iida Savolainen
3
Evely Kaasiku
512
Helsingin Suunnistajat 1
1
Annika Matilainen
2
Milla Mattila
3
Tiina Haarala
513
OK 77 1
1
Isabel Donner
2
Vivian Lindholm
3
Mari Seppänen
514
Rastikarhut 2
1
Laura Jakobsson
2
Sanna Ylikylä
3
Elli Peltomäki
515
Koovee 2
1
Laura Vike
2
Marjo Taanila
3
Reetta Lakanen
516
Paimion Rasti 2
1
Emma Silvennoinen
2
Salla Laitinen
3
Saara Norrgrann
517
Lynx 1
1
Karoliina Sundberg
2
Tuuli Heikkilä
3
Aino Mänkärlä
518
Pargas IF 1
1
Yvonne Gunell
2
Jenny Virtala
3
Ida-Marie Cederberg
519
Tampereen Pyrintö 2
1
Saila Kinni
2
Heini Rintanen
3
Sanni Kymäläinen
520
MS Parma 2
1
Elsa Ankelo
2
Sanna Paukkunen
3
Tessa Salmia
521
Helsingin Suunnistajat 2
1
Heidi Salonen
2
Katja Lahtinen
3
Anniina Suhonen
522
OK 77 2
1
Aada Forsman
2
Miina Ruokolainen
3
Jenny Ray
523
OK Trian 1
1
Katja Schoultz von
2
Antonia Holmgren
3
Päivi Julku
524
Espoon Akilles 1
1
Anna Voutilainen
2
Maija Heikkilä
3
Heidi Launistola
525
Lynx 2
1
Sanni Norrbacka
2
Anne-Mari Leskinen
3
Linda Heiskanen
526
Pargas IF 2
1
Laura Portin
2
Sanna Nymalm
3
Maria Brink
527
Espoon Akilles 2
1
Maria Wallikivi
2
Elina Jääoja-Virtanen
3
Hanna Vuorela
528
MS Parma 3
1
Sanna Salmenoja
2
Mirkka Maisila
3
Elisa Mäkinen
529
MS Parma 4
1
N.N.
2
N.N.
3
N.N.
1 - 116
Column Actions
Search
Sarjat
50
H21
29
D21
53
A
94
B
51
C
277
Kaikki sarjat
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin