Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 :: 29.09.2018
Valitse tapahtuma
Palaute
Kilpailutiedot
Lähtölistat
Seurarajaukset
Kaikki sarjat[277]
H21[50]
D21[29]
A[53]
B[94]
C[51]
Tulokset
Seurarajaukset
H21[48]
1. Os (4,4 km)
2. Os (4,3 km)
3. Os (4,5 km)
D21[28]
1. Os (3,8 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,8 km)
A[52]
1. Os (3,8 km)
2. Os (2,3 km)
3. Os (2,9 km)
4. Os (2,9 km)
5. Os (2,3 km)
6. Os (2,9 km)
7. Os (3,8 km)
B[88]
1. Os (1,9 km)
2. Os (2,5 km)
3. Os (2,5 km)
4. Os (1,9 km)
C[49]
1. Os (3,7 km)
2. Os (3,7 km)
3. Os (3,7 km)
Lähtölistat
H21
Breadcrumb
Seurarajaukset
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset...
Väliajat, Reittihärveli, lehdistötulokset ja muut tuloslinkit löytyy tulossivujen oikean reunan alivalikosta.
LNro
Osuus
Joukkue
Nimi
Kortti
401
Tampereen Pyrintö 1
1
Severi Kymäläinen
2
Aleksi Niemi
3
Johan Runesson
402
Paimion Rasti 1
1
Jesse Laukkarinen
2
Fredric Portin
3
Olav Lundanes
403
Koovee 1
1
Juho Westerlund
2
Fryderyk Pryjma
3
Miika Suominen
404
Tampereen Pyrintö 2
1
Antti Saikko
2
Anton Kuukka
3
Elias Kuukka
405
MS Parma 1
1
Akseli Ruohola
2
Arto Talvinen
3
Sami Hämäläinen
406
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1
Mikko Knuuttila
2
Eetu Savolainen
3
Teemu Oksanen
407
Vaajakosken Terä 1
1
Samuel Heinonen
2
Toni Saari
3
Lasse Kautto
408
Turun Metsänkävijät 1
1
Gleb Tikhonov
2
Jussi Suna
3
Edgars Bertuks
409
Hiidenkiertäjät 1
1
Tomi Närvä
2
Olli-Pekka Koistinen
3
Oskari Liukkonen
410
Helsingin Suunnistajat 1
1
Ollipekka Heikkilä
2
Topi Syrjäläinen
3
Einari Heinaro
411
Lynx 1
1
Niklas Saramäki
2
Janne Mänkärlä
3
Antti Parjanne
412
OK Trian 1
1
Tobias Henriksson
2
Otto Sund
3
Emil Sevelius
413
Angelniemen Ankkuri 1
1
Pekka Hyvönen
2
Andreas Hougaard Boesen
3
Mikko Sirén
414
Espoon Suunta 1
1
Anssi Vesanto
2
Josh Beech
3
Mikko Tervakangas
415
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
1
Juho Ylinen
2
Juho-Veikko Hytönen
3
Vesa Taanila
416
Kangasala SK 1
1
Jarkko Liuha
2
Petri Ikävalko
3
Mikko Hölli
417
Hiisirasti 1
1
Sergei Detkov
2
Joona Huila
3
Andrei Hramov
418
Paimion Rasti 2
1
Ari-Pekka Joensuu
2
Topias Arola
3
Pasi Ikonen
419
Tampereen Pyrintö 3
1
Otto Simosas
2
Jarkko Huovila
3
Mikko Eerola
420
OK 77 1
1
Caj Snickars
2
Mikael Donner
3
Tobias Jern
421
Helsingin Suunnistajat 2
1
Luukas Valtonen
2
Ville Lampinen
3
Tapio Haarlaa
422
MS Parma 2
1
Artem Popov
2
Eero Heinonen
3
Henri Kalve
423
Rajamäen Rykmentti 1
1
Tapio Perä
2
Ilari Haltia
3
Sander Vaher
424
Hämeenlinnan Suunnistajat 1
1
Ari Meriläinen
2
Juha Prittinen
3
Vesa Ylis-Junttila
425
Vehkalahden Veikot 1
1
Daniel Koivisto
2
Janne Ovaska
3
Samu Heiska
426
Lynx 2
1
Antti-Pekka Leskinen
2
Aleksi Leskinen
3
Aapo Leskinen
427
Hiidenkiertäjät 2
1
Otto Loukkalahti
2
Eemeli Suominen
3
Marko Loukkalahti
428
OK 77 2
1
Jonathan Ray
2
Fabian Hällström af
3
Matias Kankkunen
429
Turun Metsänkävijät 2
1
Yannick Michiels
2
Esa Huttunen
3
Robert Merl
430
Espoon Suunta 2
1
Miika Vehmas
2
Pietari Hyvärinen
3
Henrik Palmen
431
Lahden Suunnistajat-37 1
1
Aleksi Anttolainen
2
Teemu Niskanen
3
Ari Hämäläinen
432
Rastivarsat 1
1
Tatu Leirimaa
2
Lauri Leirimaa
3
Juho Kuoppamäki
433
Kokkolan Suunnistajat 1
1
Toni-Antti Viitasaari
2
Olli Koivumäki
3
Tuomas Hyyppä
434
Turun Suunnistajat 1
1
Juho Rajaniemi
2
Oskari Nummelin
3
N.N.
435
Lynx 3
1
Juuso Viskari
2
Marko Närvä
3
Lauri Kleemola
436
Valkeakosken Haka 1
1
Aaro Aho
2
Ilmari Aho
3
Jussi Nurminen
437
Tampereen Pyrintö 4
1
Juha Lilja
2
Leo Laakkonen
3
Henrik Asklöf
438
OK 77 3
1
Mikko Ruokolainen
2
Tomas Ray
3
Jan Donner
439
Kemiön Kiilat 1
1
Markus Mononen
2
Raphael Stefanini
3
Ville Glad
440
Turun Metsänkävijät 3
1
Scott Fraser
2
Tapani Mäkinen
3
Martins Sirmais
441
Hiisirasti 2
1
Igor Popov
2
Olli Väätäinen
3
Juha Tommila
442
Rajamäen Rykmentti 2
1
Artturi Hiiro
2
Antti Paasikoski
3
Markus Turunen
443
Kymin Suunnistajat 1
1
Akseli Virtanen
2
Tuomas Outinen
3
Jussi Virtanen
444
Perttelin Peikot 1
1
Visa Koponen
2
Aki Yrjä
3
Matti Horppu
445
Rastikarhut 1
1
Pyry Willman
2
Pietu Jutila
3
Petja Pöyhönen
446
MS Parma 3
1
Eero Lapila
2
N.N. N.N.
3
N.N N.N.
447
Lynx 4
1
Oskari Heiskanen
2
Jari Ikäheimonen
3
Aleksi Mattila
448
MS Parma 4
1
Aaro Julkunen
2
Peter Pihl
3
Samuli Salmenoja
449
Turun Metsänkävijät 4
1
Eduardo Gil Marcos
2
Fricis Spektors
3
Alex Carcas
450
Turun Metsänkävijät 5
1
Matthew Fellbaum
2
Rihards Krumins
3
Endijs Titomers
1 - 200
Column Actions
Search
Sarjat
50
H21
29
D21
53
A
94
B
51
C
277
Kaikki sarjat
Tuloslinkit
Online -tulokset
Siirry Väliaikarastien ja tulosten online-seurantaan (LiveResults)
Väliajat (WinSplits)
Väliajat (WinSplits)
Reittihärveli
Piirrä reittisi reittihärveliin